امیدوارم کمیته اخلاق با چشم باز به این موضوع نگاه کند؛
تاریخ: ۱۹:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
نام نویسنده: علی احمدی
ابراهیم محمودی: اتفاقات عجیب در سیرجان مسبوق به سابقه است!

سرپرست تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل گفت: امیدوارم کمیته اخلاق با چشم باز به این موضوع خاص نگاه کرده و حق را به حقدار بدهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ابراهیم محمودی در گفت‌و‌گویی، درخصوص ادعاهای مسئول زمین ورزشگاه امام علی(ع)سیرجان علیه اظهار داشت: بسیار جالب است که پس از ۳ روز و بعد از اینکه عکس‌های آبیاری خاص سیرجانی‌ها را رسانه‌ای کردیم دوستان تازه امروز یادشان افتاده تا برخی عکس‌ها را به باشگاه خونه‌به‌خونه منتسب کرده و آنها را از طریق برخی رسانه‌‌ها، منتشر کنند.

وی ادامه داد: عقب نشینی دوستان سیرجانی هم بسیار جای تعجب دارد. آنها ابتدا از آبیاری زمین صحبت کردند و حالا که دستشان رو شده می‌خواهند به نحو دیگری این مسائل را رفع رجوع کنند. مدیر عامل باشگاه امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرده است شخصی که مایع مجهول و زرد رنگ را درون دروازه ریخته منتسب به باشگاه نیست اما همچنان می‌بینیم که او از طرف گل‌گهر مصاحبه کرده و اسناد جعلی جدیدی را علیه خونه‌به‌خونه منتشر می‌کند.

سرپرست تیم فوتبال خونه‌به‌خونه افزود: اگر این فرد از ارکان باشگاه سیرجانی است که پس رفتارهای او هم خط گرفته از باشگاه است و باید فاتحه فوتبال سیرجان را خواند اما اگر او فقط به باشگاه گل‌گهر تعلق خاطر دارد و از روی علاقه این کارها را می‌کند این سوال پیش می‌آید که چطور این گونه آزادانه در جریان دیدارهای گل‌گهر هر کاری که دلش می‌خواهد انجام می‌دهد تا در نهایت دود اعمال زشت و ناپسندش به چشم فوتبال سیرجان برود.

محمودی یادآور شد: این فرد روی چه مستنداتی اعلام کرده قبل از بازی روی خط دروازه پودر ریختیم و آن نوشته‌ها درون حوله گلر ما بوده است؟ اگر این طور است و می‌شود بدون سند و مدرک حرف زد پس ما هم عکس‌هایی داریم که می‌توانیم به گل‌گهری‌ها منتسب کنیم.

محمودی گفت: فصل گذشته هم در بازی گلگهر و پارس جنوبی این اتفاقات رخ داده و تارتار هم نسبت به بروز برخی رفتارهای عجیب در سیرجان اعتراضاتی را مطرح‌ کرده و هشدارهای لازم را داده بود و این نشان می‌دهد این اعمال غیرحرفه‌ای و غیرفوتبالی در سیرجان مسبوق به سابقه است.

وی تاکید کرد: در همین راستا قصد داریم از برخی‌ها که بی‌دلیل و بدون سند و مدرک علیه خونه‌به‌خونه و به خاطر یک مشت اسناد جعلی که از فردی معلوم‌الحال تهیه و آنها را منتشر کرده‌ هم شکایت کنیم. باز هم تاکید می‌کنم امیدوارم کمیته محترم اخلاق فدراسیون فوتبال که این روزها در برخورد با فساد و بی‌اخلاقی در فوتبال سردمدار است با چشم باز به این موضوع خاص نگاه کرده و حق را به حقدار بدهد.

سرپرست تیم فوتبال خونه‌به‌خونه در پایان گفت: این فردی که علیه تیم ما در حال جو سازی است حتی در بین دو نیمه قصد داشت مدیر رسانه‌ای و عکاس باشگاه را از وظایف محول شده منع کند که این موضوع را به نیروی انتظامی اطلاع دادم تا با او برخورد شود. در پایان دیدار هم این فرد مقابل نکونام یک خبرنگار را مورد ضرب و شتم قرار داد تا کنفرانس خبری بعد از مسابقه هم به هم بخورد./سایت باشگاه

پاسخی بگذارید