مسئول ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان؛
تاریخ: ۱۵:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
نام نویسنده: تحریریه
یک نفر از خونه‌به‌خونه روی خط پودر سفید ریخت/ ما طلسم آنها را باطل کردیم!

مسئول آبیاری چمن ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان ادعا کرد که برای دفع طلسم تیم خونه‌به‌خونه، اقدام به ریختن ادرار درون دروازه این تیم کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حاشیه بازی گل‌گهر سیرجان و خونه‌به‌خونه بابل در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته اول که با تساوی بدون گل به اتمام رسید، صحبت‌هایی مبنی بر ریخته شدن مایعی مجهول در دروازه‌های ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان به گوش رسید و حتی عکس‌هایی در این خصوص منتشر شد.

علی گوینی، مسئول ورزشگاه امام علی (ع) در این باره اظهار داشت: ابتدا به من گفتند یک نفر که خودش را عکاس تیم خونه‌به‌خونه معرفی کرده، پودر سفیدی را روی خط دروازه تیم‌شان ریخته است. من با توجه به گفته آنها، این موضوع را بررسی کردم که صحت داشت. مجبور شدم آن فرد را به پشت نرده‌های ورزشگاه راهنمایی کنم.

وی افزود: بعد از آن تیم گل‌گهر سیرجان دو بار توپ را به تیر دروازه خونه‌به‌خونه زد و تیم سیرجانی دو تک به تک با دروازه‌بان را هم از دست داد. من مطمئن شدم که توپ‌جمع‌کن‌ها درست گفته‌اند. پس از آن یکی از توپ جمع‌کن‌ها پیشنهاد داد که با ریختن ادرار، طلسم آنها را باطل کنم. آن چند توپ‌جمع‌کن شاهد این اتفاقات هستند که کسی که خودش را عکاس معرفی کرده بود، پودر سفید را ریخت.

مسئول ورزشگاه امام علی (ع) با بیان اینکه ارتباطی با باشگاه گل‌گهر ندارد، خاطرنشان کرد: من فقط مسئول آبیاری چمن و درهای ورودی و خروجی ورزشگاه هستم. آنها یک دعا هم در دروازه تیم خود گذاشتند که آن را بیرون آوردیم!

وی همچنین در مورد درگیری با خبرنگار سیرجانی توضیح داد: حضور خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی طبق قانون در صورتی مجاز است که کارت خبرنگاری به همراه داشته باشند و همچنین در صورت عدم ارائه کارت خبرنگاری، من وظیفه خودم را انجام دادم و مانع ورود خبرنگار بدون کارت خبرنگاری شدم. پس از آن نیز یک خبرنگار ابتدا به صورتم سیلی زد و من هم برای دفاع از خودم با وی درگیر شدم.

پاسخی بگذارید