تاریخ: ۹:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
نام نویسنده: sobhan

دو تیم رئال مادرید و شاختار دونتسک امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.   به گزارش “مازنداسپرت“، ماجراجویی رافا بنیتس با رئال مادرید در چمپیونزلیگ، امشب در برنابئو شروع خواهد شد. رئال مادرید شاگردان رافا بنیتس فصل را با دو پیروزی و یک تساوی آغاز کردند. آنها مقابل خیخون […]

دو تیم رئال مادرید و شاختار دونتسک امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، ماجراجویی رافا بنیتس با رئال مادرید در چمپیونزلیگ، امشب در برنابئو شروع خواهد شد.

رئال مادرید

شاگردان رافا بنیتس فصل را با دو پیروزی و یک تساوی آغاز کردند. آنها مقابل خیخون در بازی اول خود، مقابل خیخون تساوی نا امید کننده ای کسب کرده اند ولی در دو بازی بعدی، ۲ پیروزی کسب کردند، ۱۱ گل به ثمر رساندند و همچنین در هر ۳ بازی کلین شیت کردند. رونالدو ۵ گل در دیدار قبلی به ثمر رساند و با امادگی کامل برای این بازی حاضر خواهد شد. رئال فصل گذشته به دنبال کسب اونودوسیما بود که در نیمه نهایی، مقابل یوونتوس شکست خورد. حال وظیفه کسب اونو دسیما بر دوش بنیتس قرار گرفته است. رئال برای دیدار امروز، خامس رودریگس و دانیلو را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

شاختار

شاختار دونتسک در ۵ بازی اخیر خود، ۴ پیروزی و ۱ تساوی کسب کرده و با فرم بسیار خوبی پا به این دیدار خواهد گذاشت. آنها در دیدارهایی که به پیروزی رسیدند، ۴ کلین شیت به ثبت رساندند و خط دفاع و دروازه ی مستحکمی دارند. دو تیم امروز برای اولین بار در تاریخ رقابت‌های اروپایی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاختار برای بازی امروز از ترکیب اصلی خود استفاده خواهد کرد.

نتایج اخیر دو تیم:

ترکیب احتمالی:


پیش بینی کاربران سایت Who Scored:


پرتکرار ترین نتیجه: پیروزی ۲-۰ و ۳-۰ رئال مادرید

احتمال پیروزی رئال مادرید: ۹۳٫۷۵ درصد

احتمال پیروزی شاختار: ۰ درصد

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید