تاریخ: ۹:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
نام نویسنده: sobhan

برانکو از مجید جلالی خاطره خوبی ندارد،زمانی که برانکو سرمربی تیم ملی فوتبال بود جلالی به عنوان سرمربی تیم فوتبال پاس کمترین میزان همکاری را با تیم ملی داشت.     به گزارش “مازنداسپرت“، برانکو ومجید جلالی روز ۶ اردیبهشت امسال یعنی در مسابقات نیم فصل دوم مسابقات فوتبال لیگ امسال ،با هم روبرو شدند […]

برانکو از مجید جلالی خاطره خوبی ندارد،زمانی که برانکو سرمربی تیم ملی فوتبال بود جلالی به عنوان سرمربی تیم فوتبال پاس کمترین میزان همکاری را با تیم ملی داشت.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، برانکو ومجید جلالی روز ۶ اردیبهشت امسال یعنی در مسابقات نیم فصل دوم مسابقات فوتبال لیگ امسال ،با هم روبرو شدند وپرسپولیس در این بازی با تیم فوتبال سایپا به تساوی ۲-۲ رسید.

پرسپولیس که بازی اول خوددر دور رفت را هم یک بر صفر باخته بود بعد از ۲ سال تلاش دارد که تیم فوتبال سایپا را با شکست روبرو سازد.

برانکو که در دور برگشت لیگ پارسال ۶ بار هدایت سرخها را بر عهده داشت تا به حال در ۱۶ بازی هدایت پرسپولیس را عهده دار بوده است ودر این ۱۶ بازی برای سرخپوشان ۶ برد،۳ مساوی و۷ باخت به همراه آورده است.اگر پرسپولیس برانکو بتواند برابر سایپا برنده شود این تیم تعداد بردهایش با باخت هایش در دوران مربیگری برانکو برابر میشود.

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید