تاریخ: ۷:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت: با تصمیم مسئولان فدراسیون جهانی، بوکسورهای حاضر در مسابقات APB اجازه حضور در رقابت‌های جهانی را ندارند.   به گزارش مازند اسپرت، با تصمیم مسئولان فدراسیون جهانی بوکس و ارسال نامه به تمام فدراسیون ها؛ بوکسورهایی که در مسابقات حرفه ای جهان (APB) شرکت می کنند، نمی توانند در مسابقات قهرمانی جهانی روی […]

booooxxxxxمازند اسپرت: با تصمیم مسئولان فدراسیون جهانی، بوکسورهای حاضر در مسابقات APB اجازه حضور در رقابت‌های جهانی را ندارند.

 

به گزارش مازند اسپرت، با تصمیم مسئولان فدراسیون جهانی بوکس و ارسال نامه به تمام فدراسیون ها؛ بوکسورهایی که در مسابقات حرفه ای جهان (APB) شرکت می کنند، نمی توانند در مسابقات قهرمانی جهانی روی رینگ بروند.

با این حساب جاسم دلاوری، امین قاسمی پور و سجاد محمدپور اجازه حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان را که از ۱۷ تا ۲۷ مهرماه در دوحه قطر برگزار می شود، از دست دادند.البته احسان روزبهانی با توجه به اینکه سهمیه حضور در المپیک را کسب کرده اجازه حضور در این رقابت‌ها را دارد.

مسابقات قهرمانی جهان امسال رویدادی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو نیز محسوب می شود.

احسان روزبهانی بوکسور وزن ۸۱ کیلوگرم تیم ملی کشورمان، به عنوان نخستین ورزشکار ایرانی سهمیه حضور در المپیک برزیل را در مسابقات APB کسب کرده است.

پاسخی بگذارید