تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۳
نام نویسنده: sobhan

گزارشی از میزان تماشاگران حاضر در ورزشگاه ها در مسابقات مرحله مقدماتی و پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۵ نشان می‌دهد رقابت های امسال پرتماشاگرترین دوره تاریخ این مسابقات است.   به گزارش “مازنداسپرت“، ۲ میلیون و ۳۴هزار و ۸۴۱ تماشاگر، ۱۳۳ مسابقه پلی آف گروهی و مقدماتی این رقابت ها را تماشا […]

گزارشی از میزان تماشاگران حاضر در ورزشگاه ها در مسابقات مرحله مقدماتی و پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۵ نشان می‌دهد رقابت های امسال پرتماشاگرترین دوره تاریخ این مسابقات است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، ۲ میلیون و ۳۴هزار و ۸۴۱ تماشاگر، ۱۳۳ مسابقه پلی آف گروهی و مقدماتی این رقابت ها را تماشا کرده اند که نسبت به دوره گذشته رشدی بیش از ۳۰هزار نفر را نشان می‌ دهد.
نکته جالب اینکه باز هم پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم آسیاست. آنها در ۳ مسابقه مختلف مقابل النصر، بنیادکار و الهلال ۱۰۰هزار تماشاچی در ورزشگاه داشتند تا کمک شایانی به بهبود میانگین هوادار این رقابت ها داشته باشند که در این فصل به ۱۵۲۹۹ نفر رسیده است. مقامات فوتبال آسیا با خوشحالی از این رشد تماشاچی این گزارش رسمی را برای فدراسیون های مربوطه ارسال کرده اند.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید