تاریخ: ۱۹:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رییس سازمان جهانی فوتبال ساحلی ضمن تمجید از روند توسعه فوتبال ساحلی ایران نسبت به برگزاری دو تورنمنت بین المللی در ایران ابراز علاقمندی کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل سایت رسمی فدراسیون، دیدار مشترک محمدرضا ساکت -دبیر کل فدراسیون فوتبال، پریا شهریاری  رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی و احمد بهروزیانفر مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با جان کاسکو  رئیس سازمان جهانی فوتبال ساحلی برگزار شد.

گفتنی است، در این نشست اعضا درباره اخذ میزبانی تورنمنت های بین المللی فوتبال ساحلی توسط ایران به بحث و بررسی پرداختند.

در ادامه جان کاسکو ضمن تمجید از روند حرفه ای و رو به رشد فوتبال ساحلی ایران، سطح توسعه این رشته در ایران را بسیار بالا دانست و ابراز علاقمندی کرد تا شاهد میزبانی مختلفی از سوی ایران برای برگزاری مسابقات باشد. همچنین درخصوص حضور باشگاههای ایران و تیم ملی در رویدادهای مختلف صحبت شد.

کاسکو در گفت‌و گوی خود با محمدرضا ساکت تاکید کرد که فعالیت در بخش پایه و تشکیل تیم ملی دیگر (زیر ۲۳سال) نشان از برنامه هدفمند ایران برای نگه داشتن سطح بالای فوتبال ساحلی ایران دارد.

دبیرکل فدراسیون در گفت‌وگوی خود با کاسکو تصریح کرد که نگاه و حمایت سازمان جهانی فوتبال ساحلی از فوتبال ساحلی ایران به عنوان یکی از قدرت های برتر این رشته در جهان باید ویژه تر باشد.

در پایان ضمن اشاره به تجربه برگزاری پرشین کاپ که سال گذشته در ایران برگزار شد، مقرر شد تا مقدمات لازم جهت برگزاری دومین دوره مسابقات پرشین کاپ در بوشهر و یک مسابقه بین المللی دیگر، در حاشیه مسابقات مرحله نیمه نهایی مجددا نشستی برگزار شود.

/فارس

پاسخی بگذارید