تاریخ: ۱۹:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن جوان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: این تورنمنت را می توان جام جهانی کوچک نامید چرا که سطح مسابقات بسیار بالاست و تیم های قدرتمندی در این جام حضور دارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی میر شکاری عضو تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: خوشحالم که در این تورنمنت توانستم اولین گل خودم برای کشورم را به ثمر برسانم. آرزوی قلبی ام این بود که برابر مکزیک به میدان بروم و گل به ثمر برسانم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد و با سخت کوشی توانستم به تیم مکزیک که بسیار قدرتمند بود، گل بزنم.

وی درباره میزان آمادگی اش در جام بین قاره ای جهان گفت: شرایط بدنی ام خوب است و با توجه به اینکه رقابتهای لیگ را پشت سر گذاشته ایم، آماده هستم.

وی در ادامه درباره سطح مسابقات جام بین قاره ای گفت: سطح این مسابقات نسبت به رقابت‌های آسیایی بسیار بالاست و می توان به این تورنمنت، عنوان جام جهانی کوچک لقب داد.

میرشکاری در ادامه درباره دیدار امشب برابر برزیل گفت: همه می دانند که برزیل تیم بسیار قدرتمندی است. البته در این مسابقات همه تیم ها خوب هستند. اما برزیل با توجه به سوابق و تجربیاتی که دارد، از تمامی تیم ها قوی تر است. امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم و روی سکو برویم.

وی در پایان گفت: برای بازی برابر برزیل آماده ام و از خانواده ام، فدراسیون و مربیانم تشکر می کنم که با حمایت‌هایشان باعث شدند اکنون در تورنمنت جام بین قاره ای حضور داشته باشم.

/فارس

پاسخی بگذارید