تاریخ: ۱۹:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

قهرمان طلایی وزنه‌برداری ایران در المپیک ریو، گفت: برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در آمریکا از من مدرکی نخواستند و گفتند کارها طبق روال پیش می‌رود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کیانوش رستمی قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو در جمع خبرنگاران درباره انتخابات کمیسیون ورزشکاران، گفت: خوشحالم بعد از مدت‌ها مسئولان ورزش تصمیم گرفتند ورزشکاران در ورزش دخیل باشند چون آنها بهتر درد ورزشکاران را می‌دانند. امیدوارم هر کسی انتخاب می‌شود فقط به فکر خودش نباشد و بتواند کمک کند.

وی در پاسخ به این سؤال که شما امروز با تأخیر رسیدید و گفتید مسافرت بودید، آیا این سفر شما مربوط به پیگیری کارها برای اعزام به آمریکاست؟ عنوان کرد: بله دنبال کارهایم بودم، ۷، ۸ میلیارد با خودم مدارک بردم مبنی بر اینک آنها مطمئن باشند که به ایران برمی‌گردم اما هیچ مدرکی از من نخواستند و تعجب کردند که چرا دوباره رفته‌ام، گفتند چرا دوباره باید چک شوی. کارها طبق روال پیش می‌رود و باید صبر کنی. اما من دوباره انگشت‌نگاری کردم. در پایان برگه زرد رنگی به من دادند و گفتند کارها جلو می‌رود و ابراز امیدواری کردند در مدت زمان باقی‌مانده مشکل حل شود. درست نیست کشوری که میزبانی می‌گیرد به ورزش‌کار تاپ ویزا ندهد.

رستمی در ادامه با اشاره به شرایط تمریناتش و اینکه همچنان بدون مربی فعالیت دارد، خاطرنشان کرد: من دو ماه تمرین کردم و هنوز هم به تنهایی تمریناتم را انجام می‌دهم. فدراسیون به من قبل از تمرینات نامه داد تا یک نفر به عنوان همراه یا مربی کنارم باشد تنها کسی که می‌توانست با من باشد برادرم بود. حالا اگر دوست ندارند می‌توانند او را خط بزنند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برادرت که مشکلی برای اعزام ندارد گفت: سری اول گفتند رد شده سری دوم مشکل حل شده است.

ملی‌پوش قهرمان ایران و جهان در پایان رکوردهایش را خوب ارزیابی کرد.

، تیم ملی وزنه‌برداری ایران خود را برای مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی آمریکا آماده می‌کند.

/فارس

پاسخی بگذارید