شکست استقلال ساری در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور؛
تاریخ: ۶:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری
با استعداد اما بی انگیزه/آبی پوشان همچنان در کُما !

در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان برگزار شد که تیم‌های مدعی قهرمانی با نتیجه پرگل، حریفانشان را شکست دادند و استقلال ساری مغلوب حریف خود شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان این هفته برگزار شد و استقلال ساری در خانه مغلوب میهمان خود شد. در این هفته ساروی ها میزبان تیم سیاه‌جامگان بودند که در پایان با نتیجه ۶ بر ۳ مغلوب میهمان خود شدند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار خانگی را نیز از دست دادند.

ستاره محمدی، الناز عبداللهی و گلاره جلیلیان گلزنان استقلالی های ساروی بودند اما شاگردان نجمه مسلمی در این دیدار نتواستند از شکست فرار کنند .

استقلالی های ساروی که اصلا حال و روز خوشی ندارند نیازمند حمایت تمامی مسئولین شهری و استانی هستند تا به دیدار های هفته های آینده امیدوار شوند. استقلالی ها تا مرز انصراف هم پیش رفتند اما حیف شاگردان نجمه مسلمی است که نتوانند در این استعداد های خودشان را به نمایش بگذارند.امیدواریم در ادامه این تیم مورد حمایت قرار بگیرد و شاهد درخشش این تیم در ادامه رقابت های باشیم.

همچنین در این هفته ؛ شاگردان مظفر در تیم دانشگاه آزاد امروز میزبان پیام نور سیرجان بودند که با نتیجه ۱۰ بر صفر حریفشان را با شکست راهی خانه کردند.

شرکت ملی حفاری نیز با نتیجه پر گل ۶ بر ۲ مقابل میهمانش به پیروزی رسید.

پالایش نفت آبادان صدرنشین جدول رده‌بندی با نتیجه پر گل ۱۱ بر صفر مس رفسنجان را شکست داد و همچنان صدرنشین باقی بماند.

نتایج کامل به شرح زیر است:

بانوان البرز زنجان ۲ – نفت طلائیه ۸

پویندگان صنعت فجر شیراز ۱ – شهرداری رشت ۲

شرکت ملی حفاری ۶  – دختران کویر کرمان ۲

استقلال ساری ۳ – سیاه‌جامگان ۶

دانشگاه آزاد ۱۰ – پیام نور سیرجان صفر

پالایش نفت آبادان ۱۱ – مس رفسنجان صفر

ستاره محمدی، الناز عبداللهی و گلاره جلیلیان

پاسخی بگذارید