تاریخ: ۱۱:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع – هافبک ملی پوش استقلال معتقد است، کارلوس کی‌روش در اردوی پیش روی تیم ملی به دنبال سنجش بازیکنان داخلی است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وریا غفوری در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانید اردو تازه شروع شده است. یک اردوی کوتاه مدت داریم تا بچه‌ها را کی‌روش ارزیابی کند. این اردو یک اردویی است که کی‌روش می‌خواهد آمادگی بازیکنان داخلی را بسنجد.

وی با اشاره به دعوت از هفت بازیکن تیم استقلال به اردوی تیم ملی، خاطرنشان کرد: این برای استقلال اتفاق مثبتی است. بازیکنانی که دعوت شدند، اکثراً جوان هستند. اینکه اینها بیایند، با کی‌روش کار کنند و در کنار تیم ملی باشند، می‌تواند نکته مثبتی باشد و اعتمادبه‌نفس‌شان را بالا ببرد.

مدافع – هافبک تیم ملی درباره حریفان تدارکاتی این تیم گفت: اینکه یک اردویی تشکیل و دو بازی برگراز می‌شود، صددرصد در آمادگی بازیکنان تأثیر خواهد داشت، اما این حریفان هر چقدر قدرتمند باشند، بهتر است. ان‌شاءالله اردوی بعدی طوری باشد که مقابل حریفان سخت‌تری قرار بگیریم و محکی جدی‌تر بخوریم.

غفوری در واکنش به این مسئله که برخی کارشناسان معتقدند کی‌روش به‌خاطر حفظ جایگاه تیم ملی در رنکینگ فیفا حاضر نمی‌شود تیمش با رقبای قدرتمندتر بازی کند، خاطرنشان کرد: این حرف‌ها، حرف‌های پوچی است. کی‌روش بارها اعلام کرده که دوست دارد تیمش با تیم‌های بزرگ بازی کند. کسی که دوست نداشته باشد، طبیعتاً این حرف‌ها را هم نمی‌گوید. او بارها گفته است که می‌خواهیم با رقبای قوی‌تری بازی کنیم، اما شرایط مهیا نشده است. اینکه چرا مهیا نشده را باید از مسئولان‌شان بپرسید.

/تسنیم

پاسخی بگذارید