تاریخ: ۱۱:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

قائم‌مقام باشگاه تاسیسات گفت: اگر واقعاً دوست ندارند که تأسیسات در لیگ حضور داشته باشد، مستقیم اعلام کنند که ما حضور پیدا نکنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ولی‌الله رمضانی  بعد از باخت ۷ بر۴ تیم فوتسال تأسیسات دریایی مقابل ملی حفاری اهواز گفت: هر بازی برد و باخت دارد و ما همیشه ظرفیت پیروزی و شکست را داشتیم. شما ببینید ما چه در زمین خودمان و چه در زمین حریف هر زمان که باختیم یا پیروز شدیم، هیچ وقت حرفی در رابطه با داوری نزدیم و ظرفیت باخت را داشته‌ایم.

وی در ادامه گفت:‌ من نمی‌خواهم خیلی از مسائل و حرف‌ها را به وسط بکشم و آن وقت بگویند باشگاه تاسیسات حرف و حدیثی را پیش آورده  و به دنبال بهانه  و توجیع شکست خود است قصد ما  همیشه کمک به فوتسال و این خانواده است و نمی‌خواهیم فوتسال را به حاشیه ببریم.

قائم‌مقام باشگاه تاسیسات  گفت: باشگاه تأسیسات یک باشگاه اخلاق مدار و قانونمند است چه از حیث مدیریت باشگاه و اعضاء و بازیکنان این تیم همه اخلاق‌مدار و اصول کار آنها بر مبنای قانون و اخلاق است.

رمضانی افزود: شما تا به امروز نگاه کنید ببینید این باشگاه تاکنون چند بار به داوری معترض بوده است. ما همیشه پیروزی‌ها و باخت‌هایی داشته‌ایم اما هیچ وقت به خود اجازه ندادیم علیه داوری صحبت کنیم و همیشه قانونمند بودیم. بحث‌های‌ داوری‌های این‌روزهای فوتسال این‌قدر به تیمها مخصوصاً به تیم تأسیسات خسارت وارد کرده که وحید شمسایی سرمربی این تیم که تاکنون هیچ وقت علیه داوری حرف نزده، می‌خواهد سکوت خود را بشکند و ناگفته‌های داوری این روزها را بیان کند.

وی افزود: من واقعاً نمی‌دانم این روزها چه اتفاقاتی در فوتسال رخ داده که داوری‌ها این‌قدر ضعیف عمل می‌کنند. اگر واقعاً کمیته فوتسال دوست دارد یک تیم را در لیگ قهرمان کند، خوب این موضوع را به اطلاع سایر تیم‌ها برساند تا آنها بدانند در لیگ چه باید کنند.

قائم‌مقام باشگاه تاسیسات اضافه کرد: الآن در دو بازی به‌خصوص در بازی دیروز  مقابل حفاری به‌راحتی حق تیم ما را می‌خورند و هیچ‌کس هم صدایش بالا نمی‌رود.  من از کارشناسان داوری می خواهم که حتما فیلم این بازی را نگاه و خود قضاوت نمایند، ما مطیع قانون هستیم و نظر کارشناسان و مردم  همیشه برای ما محترم بوده است  و قضاوت را بر عهده آنان می گزاریم.

رمضانی گفت: آخر این چه قانون داوری است که بازیکنی گردن حریف خود را در مقابل داور می‌گیرد و چنگ می‌زند و آن وقت داور به‌جای کارت قرمز از کارت زرد استفاده می‌کند یا اینکه پنالتی و یا گل اشتباه را به نفع تیم حریف سوت می‌زند تا کی ما باید از داوری ظرر کنیم.

وی افزود: من واقعاً نمی‌دانم باشگاه تأسیسات چه بدی در حق آقایان کرده است. اگر واقعاً دوست ندارند که تأسیسات در لیگ حضور داشته باشد، مستقیم اعلام کنند که ما حضور پیدا نکنیم. شما می‌دانید که هزینه تیم‌داری در لیگ برتر چقدر زیاد و سرسام‌آور است. چگونه داوران زحمات یکساله یک تیم را با یک سوت اشتباه از بین می‌برند و وقتی هم می‌خواهیم معترض شویم، ما را تهدید به محرومیت می‌کنند. در کجای فوتسال دنیا آمده که اگر مسئولان یک تیم در رابطه با اشتباهات داوری حرفی بزند، باید محروم شود.

قائم‌مقام باشگاه تاسیسات اظهار داشت: آقایان حق دارند به خود ببالند و بگویند لیگ ما گل و بلبل است. شما ببینید وقتی کسی معترض نشود، آنها فکر می‌کنند که لیگ خوب و پویایی دارند. در لیگ امسال به‌هیچ‌وجه قانون رعایت نمی‌شود. شما همین دیروز بازی آذرخش بندرعباس با مس سونگون را ببینید که این تیم بدون گرم کردن و با تأخیر زیاد، بازی خود را شروع کرده است  البته من مدعی این تیم یا بازی آن نیستم  من می خواهم بگویم که قانون باید رعایت و و  اجرا شود و  اگر روز گذشته می خواستند  قانون را رعایت کنند، شاید نتیجه‌ای که امروز رقم خورده بود، اتفاق نمی‌افتاد.

رمضانی در پایان افزود: واقعاً اگر وضعیت لیگ و داوری فوتسال به این نحو باشد، فاتحه فوتسال ایران را باید خواند. امیدوارم آقایان یک بار برای همیشه این موضوع را حل نمایند و داورانی که شایسته هستند را برای قضاوت‌ها انتخاب کنند.

/فارس

پاسخی بگذارید