مشتریان به دنبال صید صیاد مازندرانی ؛
تاریخ: ۹:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
نام نویسنده: مهدی غلامی
پیشنهادهای اغوا کننده سرخآبی های پایتخت به فوتبالیست ۱۶ساله آملی !

‘ الهیار صیادمنش’ یکی از پدیده های آملی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران که گل زیبای او به تیم ملی گینه نامزد بهترین گل جام جهانی زیر۱۷سال در هند شده، این روزها با پیشنهادهای اغوا کننده تیم های لیگ برتری فوتبال کشور از جمله سرخآبی های پایتخت مواجه شده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،الهیار تایید کرده که در روزهای گذشته از هر ۲ تیم پرسپولیس واستقلال وچند تیم دیگرلیگ برتری برای حضور در این باشگاه ها تماس هایی گرفته شده است.
صیادمنش افزود: اکنون هیچ تصمیمی برای آینده فوتبالی خودم نگرفتم، خانواده ام ونیز مدیربرنامه های من فعلا ترجیح می دهند که شتابزده عمل نکنم و برای بازی کردن در تیم های لیگ برتری هنوز فرصت هست.
این ملی پوش تیم ملی نوجوانان ایران که در سالهای اخیر به همراه این تیم نائب قهرمانی مسابقات آسیایی در کشور هند و عنوان یکی ازارزشمندترین بازیکن جام را از آن خود کرده بود، اضافه کرد، که هنوز به ۱۷ سالگی نرسیدم و نمی خواهم تصمیمی بگیرم که بعدا پشیمان شوم.
صیادمنش، با بیان اینکه تاکنون پاسخی به پیشنهاد این تیم ها نداده است، اضافه کرد: باید بیشتر درخصوص پیشنهادهای مطرح شده فکر کنم وسعی می کنم با مشورت گرفتن از بزرگترهای خودم بتوانم بهترین تصمیم را برای آینده ام بگیرم.
این ملی پوش آملی فوتبال نوجوانان ایران ادامه داد: با توجه به اینکه اکنون درمقطع دبیرستان مشغول به تحصیل هستم و مدت کمی از مسابقات جام جهانی نوجوانان برگشتم، عجله ای برای حضور در تیم های لیگ برتری ندارم وتلاش خواهم کرد تا درصورت حضور در مسابقات رده سنی جوانان، بهترین تصمیم زندگی ام را بگیرم.
وی با بیان اینکه عملکرد خوب من در بازیهای جام جهانی نتیجه تلاش گروهی بچه های تیم بوده اضافه کرد: بسیارخوشحالم که توانستم بازیکن موثری ومفیدی برای تیم ملی باشم ودرموفقیت تیم ملی کشورم سهم کوچکی داشته باشم.
به گزارش خبرنگار ایرنا، الهیارصیادمنش فوتبالیست ۱۶ ساله آملی در مسابقات جام جهانی فوتبال نوجوانان جهان درکشور هند حضور موثری داشت و۳ گل نیز برای تیم ملی به ثمر رساند.
گل این بازیکن در دیدار تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران به گینه، نامزد یکی از برترین گل های جام جهانی زیر۱۷سال در هند لقب گرفته است.
به واسطه درخشش این بازیکن در مسابقات جام جهانی نوجوانان و نیز همزمان حضور’ سعید صیادمنش’ در مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان در کشور بلغارستان که موفق به کسب طلای جهانی شد، مدیرباشگاه فوتبال آرش آمل، مربیان وپیشکسوتان فوتبال شهرستان آمل با حضور درمنزل این دو قهرمان وافتخارآفرین ازآنان تجلیل کردند.

پاسخی بگذارید