هفته یازدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور؛
تاریخ: ۱۷:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
تساوی گل گهر و خونه به خونه بابل؛ تقسیم امتیازات در کویر

تیم خونه به خونه بابل در هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته یک مقابل گل گهر سیرجان متوفف شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در چارچوب رقابت های هفته یازدهم لیگ دسته یک، عصر امروز تیم  خونه به خونه بابل در دیداری خارج از خانه برابر تیم گل گهر سیرجان متوقف شد.

 شاگردان نکونام که هفته گذشته موفق به شکست سیاه جامگان و صعود به جمع ۸ تیم نهایی جام حذفی شده بودند، در ورزشگاه امام علی سیرجان برابر شاگردان بگوویچ نتوانستند روند پیروزی های خود را ادامه دهند تا مجموع امتیازات این تیم با این تساوی به عدد ۱۷ برسد.
دیدار تیم‌های خونه به خونه بابل و گل‌گهر در سیرجان در حالی برگزار شد که در دقیقه ۶۴ خونه به خونه در این دیدار پرحاشیه  توسط حنفی به گل دست پیدا کرد  ولی داور این  دیدار حسین زرگر این گل را آفساید و مردود اعلام کرد.
همین موضوع باعث اعتراض نیمکت‌نشینان خونه به خونه و توقف مسابقه و سپس بعد از چند دقیقه از سر گرفته شد.
بگوویچ که روند خوبی را این روزها سپری نمی کند، در این دیدار خانگی باز هم موفق به کسب پیروزی نشد تا یک قدم به اخراج از این تیم نزدیک شود. گل گهری ها با این تساوی ۱۴ امتیازی شدند و احتمالا این هفته نیز میان تیم های نیمه پایین جدول باقی خواهند ماند.
ترکیب  تیم فوتبال خونه به خونه:
میکائیل ایمن تراج، فرشاد فرجی، محمد قریشی، حمید کاظمی(دقیقه۶۱ روح الله باقری)، حمیدرضا دیوسالار(دقیقه۸۰ امیر منصوریان) محمد قاسمی نژاد، سید محمد میری، میلاد ابطحی، سجاد مشکل پور، مهدی حنفی، هادی خیری(دقیقه۸۶ سجاد آشوری)

پاسخی بگذارید