تاریخ: ۱۰:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی برابر نفت تهران به پیروزی رسید که جابر انصاری مهاجم تبریزی آنها بیشترین نقش را در شکل گیری این پیروزی داشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آبی پوشان تهران در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر موفق شدند نفت تهران را با حساب دو بر یک شکست داده تا با صعود دو پله‌ای در جدول رده بندی مواجه باشند. این تیم در حالی برنده این بازی شد که جابر انصاری توانست بازی خوبش را با یک گل تکمیل کرده و عنوان بهترین بازیکن میدان را از آن خود نماید.

جابر انصاری با گلی که به تیم نفت تهران زد شمار گل‌های زده‌اش در این فصل برای استقلال را به عدد ۲ رساند تا اولین آبی پوشی باشد که از مرز یک گل زده عبور کرده است.

از جمله نقاط ضعف تیم استقلال در این فصل کم و سخت گل زدن است و این تیم کماکان با تنها ۶ گل زده در لیگ برتر شرایط به سامانی از نظر آمار گل‌های زده ندارد. ۶ گل تیم استقلال توسط ۵ بازیکن دیگر (۴ بازیکن استقلال و یک بازیکن حریف) ثبت شده است و جابر انصاری اولین و تا به اینجای کار تنها بازیکن این تیم است که بیش از یک گل به ثمر رسانده است.

سرور جباروف، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان دیگر بازیکنان استقلال هستند که در این فصل پای شان به گل باز شده است و یکبار هم بازیکنان تیم حریف مقابل این تیم گل به خودی زده است.

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد با  گل‌های فرید محمدی زاده (مدافع تیم نفت) و جابر انصاری حریف خود را شکست دهد.

/مهر

پاسخی بگذارید