تاریخ: ۱۰:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت استقلال گفت: با پیروزی آبی پوشان مقابل نفت آرامش موقتی به اردوی این تیم آمد و این برد می تواند در نتایج آینده تاثیر مثبتی داشته باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی فنونی زاده  و درخصوص عملکرد استقلال برابر نفت تهران گفت: بعد از مدتها شاهد یک بازی خوب از استقلال بودیم. کارهای ترکیبی، پاس های کوتاه و سرعت تیمی باعث شد تا نفت مقهور قدرت استقلال باشد.

وی تاکید کرد: در دقایقی از بازی دیدیم که پاس کاری های پی درپی آبی پوشان موجب سردرگمی بازیکنان نفت شده بود و این مسئله می تواند یک پوئن مثبت برای فوتبال ملی ما باشد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: شاید تنها نقطه تاریک این بازی گل نزدن مهاجمان استقلال بود که متاسفانه مدتهاست این مشکل گریبان استقلال را گرفته و آنها نتوانستند از موقعیت های به دست آمده به بهترین وجه استفاده کنند.

فنونی زاده خاطر نشان کرد: اگر اغراق نکرده باشم آبی پوشان روز گذشته می توانستند بیش از ۵ گل را وارد دروازه نفت کنند، اما استرس مهاجمان و یا نبود یک فوروارد تمام عیار باعث شد تا استقلال به گل های بیشتری دست پیدا نکند.

وی درخصوص تعطیلات سه هفته ای لیگ هم گفت: این تعطیلات همیشه برای عده ای از مربیان مفید بوده و برای عده ای ناراحت کننده، تیم هایی که شرایط فنی خوبی ندارند. این تعطیلی می تواند برایشان مفید باشد، اما تیم هایی که در حال برد هستند و نتایج خوبی کسب می کنند ناراحت می شوند. چون این ۲۱ روز مثل یک ترمز حرکت رو به جلوی آنها را متوقف می کند. اما اعتقاد دارم شفر می تواند از این تعطیلات استفاده لازم را برده و تیمش را به شرایط خوب برساند.

پیشکسوت استقلال در خصوص داوری دیدار نفت و  استقلال تهران هم گفت: متاسفانه این روزها عملکرد داوران زیر سوال رفته و روز گذشته همه شاهد بودند. حتی از دور همه دیدند که دروازه نفت در پنالتی باز شد، اما تعجب می کنم داور کنار که در چند قدمی دروازه نفت بود متوجه نشد که توپ وارد دروازه شده است. البته وقتی که عکس او را دیدم متوجه شدم او به تنها چیزی که نگاه نمی کرد دروازه بود و معلوم نبود حواس این داور کجاست.

/مهر

پاسخی بگذارید