تاریخ: ۱۰:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سه دیدار پایانی هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سه دیدار پایانی هفته یازدهم لیگ برتر در روزهای پنجشنبه وجمعه برگزار می شود. در این روز در اهواز تیم‌های ته جدولی به مصاف یکدیگر می‌روند و در شهر جم بوشهر هم تیم پارس جنوبی میزبان سپیدرود است.

نگاهی به این بازی ها می اندازیم:

پارس جنوبی – سپیدرود ؛ قرمز پوشان رشتی در سرزمین شگفتی

پارس جنوبی تیم شگفتی ساز لیگ برتر برای اینکه در کورس صدرنشینی از پرسپولیس عقب نماند باید سه امتیاز را از سپیدرود بگیرد. شاگردان تارتار بعد از سه مساوی متوالی در لیگ برتر یک پیروزی بزرگ مقابل ذوب آهن به دست آورد ۳ بر صفر به پیروزی رسید. سپیدرود هم در خانه پدیده را شکست داد تا با روحیه به کنار خلیج فارس سفرکند. زمان این بازی مورد اعتراض تیم میزبان بود و پارس جنوبی معتقد است که ساعت بازی بدون هماهنگی با آنها تغییر کرده است. سپیدرود می‌خواهد هم جایگاهش را در جدول لیگ بهتر کند و هم در معادلات صدرجدول تاثیرگذار باشد. باید دید قرمزپوشان رشت در شهر شگفتی ساز جم چه نتیجه‌ای می‌گیرند.

استقلال خوزستان – سیاه جامگان؛ نبرد ته جدولی‌ها

تقابل تیم‌های شانزدهم و پانزدهم جدول لیگ دیدنی خواهد بود. ضعیف‌ترین تیم‌های لیگ تا هفته دهم می‌خواهند خود را از انتهای جدول جدا کنند. دو تیم بعد از استقلال تهران ضعیف‌ترین خطوط حمله لیگ را در اختیار دارند به همین دلیل بعید است در این بازی گلی شاهد باشیم! البته استقلال خوزستان این هفته مقابل ملوان در جام حذفی پیروز شد تا کمی از بحران فاصله بگیرد اما سیاه جامگان در بابل مقابل شاگردان نکونام در ضربات پنالتی حذف شد. نبرد ته جدولی‌ها برای بسیاری از تیم‌های پایین جدول حتی استقلال تهران که در رده سیزدهم قرار دارد مهم است.

صنعت نفت آبادان- گسترش فولاد؛ نبرد فراز و فیروز

گسترش فولاد هنوز در ته جدول است و برای فرار از بحران تلاش می کند اما نفت آبادان در میانه‌های جدول است و فراز کمالوند مدام به هواداران برزیلی این تیم امید بهتر شدن تیمشان را می‌دهد. تقابل فیروز کریمی سرمربی گسترش با فراز کمالوند هم در نوع خود جالب توجه است. آقا فیروز زمانی استاد فراز کمالوند بوده و باید دید او فوت آخر استادی را نزد خود نگه داشته یا فراز می‌تواند یک شکست دیگر به تیم گسترش تحمیل کند.

برنامه مسابقات و اسامی داوران:

پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۶‏
* پارس جنوبی جم – سپیدرود – ورزشگاه تختی جم بوشهر- ساعت ۱۵:۳۰‏
داور: علی صفایی کمک‌ها: علی میرزابیگی – مهدی شفیعی داور چهارم: پیمان فرخی مهر ناظر: عبود سنگاشکن

* استقلال خوزستان – سیاه جامگان- ورزشگاه غدیراهواز- ساعت ۱۷‏
داور: سعید رحیمی مقدم کمک‌ها: رحیم شاهین – یعقوب حجتی داور چهارم: جواد محمدی ناظر: ابوطالب طاهریان

جمعه ۱۲ آبان ۹۶‏
* صنعت نفت آبادان- گسترش فولاد تبریز – ورزشگاه تختی آبادان – ساعت ۱۷‏
داور: مهدی مرجان زاده کمک‌ها: جلیل شعرانی – فرهاد مروجی داور چهارم: احمد محمدی ناظر: بهرام مهرپیما

/فارس

پاسخی بگذارید