تاریخ: ۱۰:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

یک پیشکسوت استقلال گفت: پیروزی مقابل نفت تهران آبی‌پوشان را از بحران خارج می‌کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا حسن‌زاده در مورد پیروزی استقلال مقابل نفت تهران گفت: من کاری به این مسئله ندارم که تیم نفت تیم پشتیبان و بیرونی‌اش ضعیف است یا وجود ندارد به این هم کاری ندارم که داور یک گل سالم استقلال را در پنالتی ندید آنچه مهم است استقلال به برد نیاز داشت و توانست با پیروزی مقابل نفت از بحران خارج شود این پیروزی به بازیکنان از نظر روحی و روانی کمک می‌کند تا شرایط بهتری داشته باشند.

وی با اشاره به جایگاه نفت در جدول عنوان کرد:‌اینکه نفت تهران در کجای جدول لیگ هم بود مهم نیست. مهم این است که شفر بتواند نفرات و ترکیب ثابتش را بشناسد و بازیکنانی را برای ترکیب اصلی انتخاب کند که بتوانند خواسته‌های فنی و تاکتیکی‌اش را در زمین پیاده کنند. استقلال در این بازی خیلی خوب بازی کرد شاید بتوان گفت ۵۰ درصد استقلال واقعی را در این بازی دیدیم دو گل زد و پیروز شد و امیدوارم در روزهای آینده استقلال شرایط بهتری پیدا کند.

این پیشکسوت استقلال با اشاره به شکل بازی تیمش عنوان کرد:‌ این نوع بازی که استقلال مقابل نفت انجام داد نویدبخش روزهای بهتری در آینده است اما واقعیت آن است که استقلال مقابل تیم‌های بزرگ و خوب باز هم به مشکل خواهد خورد. استقلال به زمان نیاز دارد تا شفر بتواند تجربیاتش را به تیم منتقل کند. استقلال باید شخصیت تیمی و شخصیت بالانشینی در جدول را دوباره پیدا کند و اگر این شخصیت برد در تیم شکل بگیرد قطعاً استقلال دوباره به روزهای اوجش برمی‌گردد.

/فارس

پاسخی بگذارید