مدرس آزمون جهشی کوکی‌وان؛
تاریخ: ۹:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
نام نویسنده: احمد قربانی
تکواندوی ایران در دنیا حرف اول را می‌زند

” بایگ سو کیم” گفت: تکواندوکاران ایرانی از شهامت و جسارت بالایی برخوردارند و همین امر باعث شده تکواندو ایران در جهان به عنوان یک قدرت شناخته شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، آزمون جهشی کوکی‌وان به مدت ۳ روز زیر نظر اساتید این مرکز در فدراسیون تکواندو برگزار گردید. ” بایگ سو کیم” مدرس مرکز آکادمی کو‌کی وان در خصوص برگزاری این دوره گفت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی فدراسیون تکواندو ایران با مرکز آموزش جهانی تکواندو (کوکی‌وان) این دوره آموزشی طی سه روز پیگیری شد.

وی افزود: این مرکز وظیفه دارد تا به پیشرفت تکواندو در سطح دنیا کمک کند. خوشحالم که نمایندگان ایران از فرصتی که با تدبیر مسئولان فدراسیون در اختیارشان قرار گرفت بهره کافی را بردند و توانایی های خود را به نمایش گذاشتند.

مدرس مرکز آکادمی کوکی‌وان در ادامه تصریح کرد: در دوره های قبل نیز برای آموزش در ایران حضور پیدا کردم. تکواندو این کشور در دنیا حرف اول را می‌زند و نمایندگان ایرانی از شهامت و جسارت بالایی برخوردار هستند و خیلی خوب آموزش دیده‌اند، به نظرم اگر این روند صعودی ادامه داشته باشد جایگاه اول همیشه برای ایران است.

” بایگ سو کیم” در پايان با بيان اينكه استقبال خوبي از اين دوره صورت گرفته است گفت: در ایران علاقه به تکواندو بسیار زیاد است و شرکت کنندگان با جدیت آموزش ها را پیگیری می کنند، امیدوارم شاهد درخشش بیشتر تکواندوکاران این کشور در عرصه بین‌المللی باشیم.

پاسخی بگذارید