به میزبانی خانه تکواندو ؛
تاریخ: ۹:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
نام نویسنده: احمد قربانی
دور برگشت لیگ پومسه زنان از فردا  آغاز می شود

دیدارهای هفته اول و دوم از دور برگشت لیگ برتر و دسته یک پومسه زنان روز پنجشنبه (۱۱ آّبان ماه) در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار می شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدارهای هفته اول و دوم از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر «جام ستارگان» و دسته یک «جام نشاط» پومسه زنان در ۲ بخش تیمی و انفرادی روز پنجشنبه(۱۱ آبان ماه) به میزبانی خانه تکواندو برگزار می شود.

در پنجمين دوره لیگ برتر و در بخش انفرادی پومسه‌روهای رده‌های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال و بالاي ۴۱ سال با یکدیگر رقابت می‌کنند و در بخش تیمی رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و بالای ۳۱ سال بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند. در بخش ابداعی نیز پومسه‌روهای رده سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و رده سنی بالای ۳۱ سال به اجرای فرم می پردازند.

همچنین دیدارهای دهمين دوره ليگ دسته يك پومسه زنان «جام نشاط» در بخش انفرادی، در رده‌های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و ۳۱ تا ۴۰ سال پيگيري می‌شود و در بخش تیمی پومسه‌روهاي رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و بالای ۳۱ سال به اجراي فرم می‌پردازند.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید