هفته یازدهم لیگ دسته اول کشور ؛
تاریخ: ۸:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
نام نویسنده: احمد قربانی
مس سکوی پرتاب نساجی به صدر جدول لیگ یک فوتبال !!

سوت مسابقات هفته یازدهم فوتبال لیگ یک جام آزادگان درحالی عصرامروز نواخته می شود که نساجی قائمشهر بالاجدولی ( رده دوم جدول ۱۸ تیمی) میزبان مس رفسنجان میان جدولی( رده نهم ) است تا شاید این نماینده مازنی ها با طناب مسی بتواند خود را به صدر بنشاند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نساجی قائمشهریکی از۲ نماینده مازنی ها در رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان هم اکنون با ۲۰ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد ودرصورت برد دیدار خانگی فردا می تواند برای نخستین بار صدرجدول را نیز تجربه کند.
این تیم که درفصل جاری رقابت های فوتبال دسته اول با هدایت مهدی پاشازاده بازیکن اسبق استقلال تهران بسته شد، توانست در ۱۰هفته گذشته با کسب ۲ امتیاز ازهربازی، بهترین نتیجه را برای قدیمی ترین تیم فوتبال مازنی ها به ارمغان آورد.
خونه به خونه دیگر نماینده مازنی ها که از لحاظ مالی تیم متمولی است وزیر نظر کاپیتان اسبق تیم ملی( جواد نکونام) هدایت می شود از ۱۰ بازی رقابت های لیگ ،تاکنون ۱۶ امتیاز کسب کرد و در مقایسه با رقابت های فصل گذشته ،این تیم سیر نزولی را طی کرده است.
سرمربی تیم نساجی قائمشهر با ابراز رضایت از بازیکنانش معتقد است که پیش بینی صعود به لیگ برتر از حالا که یک سوم بازی ها باقی مانده زودهنگام است، ولی تیمش می تواند با روند رو به صعودی که داشته بخت اول برای رفتن به لیگ برتر باشد.
مهدی پاشازاده در گفت و گو با خبرنگارایرنا گفت که تیمش برای رسیدن به لیگ برتر باید روزهای سختی را به خصوص در نیم فصل دوم پشت سر بگذارد و با جمع کردن امتیاز خود را در صدر نگهدارد.
وی افزود : در لیگ یک سنجش موفقیت ها با رفتن و یا نرفتن به لیگ برتر انجام می شود و با این روند تیمی موفق تلقی می شود که بتواند این مسیر را طی کند و این روند باعث می شود تا امتیاز گیری برای تیم ها سخت تر شود.
وی ابراز امیدواری کرد تا با تداوم روند رو به رشد نساجی قائمشهر این تیم بتواند درپایان فصل به لیگ برتر صعود کند و پس از ۱۳ سال مازنی ها را در لیگ برتر تیم دار کند.
مازندران با وجود داشتن حدود ۱۰۰ بازیکن در رقابت های تراز اول فوتبال کشور از ۱۳ سال گذشته تاکنون در حسرت لیگ برتر باقی ماند.

ایرنا ورزشی

 

پاسخی بگذارید