تاریخ: ۹:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کارشناس فوتبال ایران حضور مربیان خارجی در استقلال و پرسپولیس را باعث تغییر مثبت ساختار فنی این تیم ها دانست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیر حاج رضایی ، درباره روند آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: فکر می کنم تصمیم خوبی از سوی کادر فنی تیم ملی برای بازی با پاناما و ونزوئلا گرفته شد. چونکه نمی توانیم تا دهم آذرماه منتظر بمانیم و بازی در فیفا دی را از دست بدهیم. لازم بود بازی های تدارکاتی داشته باشیم و حالا فرصت هست تا نقاط ضعف تیم ملی را بسنجیم.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در ادامه افزود: پس از اینکه مشخص شد با چه تیم هایی همگروه هستیم باید بازی های بعدی تدارکاتی خود را بر اساس توانایی فنی رقیبان خود تعیین کنیم.

حاج رضایی درباره حضور مربیان خارجی در راس کادر فنی سرخابی های پایتخت و تاثیر آنها بر روی فوتبال ایران اظهار داشت: برانکو ایوانکوویچ نشان داد فلسفه تاکتیکی پرسپولیس را توانسته است تغییر دهد. فوتبال رو به جلویی را از این تیم شاهد هستیم و می توان به عملکرد سرمربی کروات پرسپولیس نمره قبولی داد. وینفرد شفر در دربی اخیر هم نشان داد که می تواند در استقلال، تحول ایجاد کند اما باید به سرمربی مشهور آلمانی زمان داد تا بتواند ایده هایش را تمام و کمال پیاده کند. همانطور که خودش اعلام کرده است نباید انتظار معجزه از او داشت.

/مهر

پاسخی بگذارید