تاریخ: ۹:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دیدارهای هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال روز چهارشنبه برگزار می‌شود و در این روز شاهد دو دربی در شهر شیراز و استان خوزستان هستیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته یازدهم لیگ دسته یک روز چهارشنبه برگزار می‌شود. در این روز شاهد یک اتفاق ویژه خواهیم بود و دوربین‌های تلویزیونی برای تهیه گزارش و مصاحبه از بازی‌های لیگ یک حق ورود به ورزشگاه‌ها را ندارند. از سویی دیگر برخی از مربیان مثل محمود فکری مدعی هستند که داوران با برخی تیم‌ها مهربانانه رفتار می‌کنند!

در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها تیم صدرنشین نفت مسجدسلیمان میهمان تیم شهرداری ماهشهر خواهد بود. مسابقه‌ای که می‌توان آن را دربی خوزستان نامید. شاگردان فکری در صورت برد در این بازی همچنان صدرنشین باقی خواهد ماند ولی اگر شهرداری از این بازی پیروز خارج شود خود را دوباره به جمع مدعیان می‌رسد تساوی به سود سایر تیم‌های بالانشین خواهد بود. نساجی مازندران تیم دوم جدول هم در این روز میزبان مس رفسنجان است. تقابل فوتبالی مهدی پاشازاده سرمربی نساجی با علی سامره جالب توجه خواهد بود. دو استقلالی سابق رودروی یکدیگر قرار می‌گیرند.

برق جدید شیراز تیم سوم جدول هم در شیراز به مصاف همشهری خود فجرسپاسی خواهد رفت. نتیجه دربی شیرازی هم برای تمامی تیم‌های بالای جدول مهم است. برق شیراز اگر امتیاز از دست بدهد ممکن است از کورس صدرنشینان فاصله بگیرد اما اگر پیروز شود شانس رسیدن به رده دوم را دارد اما بعید است که صدرنشین شود زیرا تفاضل گلش کمتر از نفت مسجد سلیمان است.

تیم جواد نکونام هم باید در سیرجان به مصاف گل گهر برود دو تیم در جدول ۶ پله باهم اختلاف دارند اما خونه به خونه فقط سه امتیاز از گل گهر بیشتر دارد که در رده پنجم جدول قرار دارد. وینگو بگوویچ در این فصل نتوانسته خوب نتیجه بگیرد برای جبران تیمش را به میدان می فرستد.

ملوان هم که به تازگی در جام حذفی حذف شده میزبان تیم ماشین‌سازی تبریز است. نادر دست نشان اگر می‌خواهد در ملوان حضوری موثر داشته باشد باید در این بازی پیروز شود. هواداران ملوان از نتایجی که در این فصل گرفته‌اند راضی نیستند.

راه آهن تنها تیم بدون برد و بدون گل زده لیگ هم به مصاف ایرانجوان بوشهر می‌رود. شاید در این بازی راه آهنی‌ها بتوانند حداقل گلی به ثمر برسانند زیرا ایرانجوان بوشهر هم تیمی قدرتمند نیست.

شهرداری تبریز هم با سیروس دین محمدی به دنبال فاصله گرفتن از انتهای جدول است و این هفته باید به مصاف آلومینیوم اراک برود. صبای قم هم میهمان مس کرمان است.

برنامه هفته یازدهم

چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۶‏

نساجی مازندران- مس رفسنجان – ساعت ۱۴:۳۰  ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

ملوان بندرانزلی- ماشین سازی تبریز – ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه تختی انزلی

آینده سازان برق جدید شیراز- فجرسپاسی شیراز – ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه حافظیه شیراز

راه آهن تهران – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه راه آهن اکباتان تهران

اکسین البرز- بادران تهران – ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه انقلاب کرج

گل گهر سیرجان – خونه به خونه مازندران – ساعت ۱۵  ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان

شهرداری تبریز- آلومینیوم اراک – ساعت ۱۵  ورزشگاه یادگار امام تبریز

مس کرمان – صبای قم – ساعت ۱۵  ورزشگاه امام علی کرمان

شهرداری ماهشهر- نفت مسجدسلیمان – ساعت ۱۵:۴۵  ورزشگاه شهدای ماهشهر

/فارس

پاسخی بگذارید