تاریخ: ۹:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

ملی‌پوش سنگین وزن تیم کشتی آزاد امید گفت: قول می‌دهم کم نگذارم و هرچه در توان دارم روی تشک بگذارم تا دست خالی به ایران برنگردم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امین طاهری ، درباره آمادگی‌اش برای حضور در مسابقات امیدهای جهان گفت: اردوی دوم را پشت سر می‌گذاریم؛ در میانه اردو هستیم و تمرینات پرفشاری را در ۲ نوبت انجام می‌دهیم که امیدوارم مزد این زحمات را با کسب نتایج درخشان در مسابقات جهانی بگیریم.

وی ادامه داد: من هم شرایط خوبی دارم و از آمادگی و انگیزه بالایی برای کسب مدال طلا در این مسابقات برخوردارم. قول می‌دهم کم نگذارم و هرچه در توان دارم روی تشک بگذارم تا دست خالی به ایران برنگردم هرچند با حضور نفراتی مانند پتریاشویلی، قهرمان بزرگسالان جهان و مدال‌دار المپیک و کشتی‌گیران، آمریکا، روسیه و آذربایجان کار بسیار سختی دارم، اما تمام تلاشم را انجام می‌دهم چون انگیزه بالایی دارم.

دارنده مدال نقره کشتی آزاد جوانان جهان درباره دلیل عدم حضورش در بازی‌های داخل سالن آسیا تصریح کرد: ابتدا قرار بود در بازی‌های داخل سالن شرکت کنم، اما با توجه به اینکه در خدمت مقدس سربازی بودم مسئولان تشخیص دادند در مسابقات ارتش‌های جهان کشتی‌ بگیرم. حالا هم شرایط خوبی دارم و امیدوارم در زمان باقی‌مانده به آمادگی ایده‌آل برسم.

طاهری افزود: تیمی که قرار است عازم مسابقات امیدهای جهان شود تیمی باتجربه است و بیشتر این نفرات تجربه حضور در رده سنی بزرگسالان را داشته‌اند و همه در اوزان خود جزو مدعیان هستند که با حمایت‌های بیشتر می‌توانند جانشینان خوبی برای بزرگان اوزان خود باشند.

/فارس

پاسخی بگذارید