تاریخ: ۹:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: خوشبختانه افتخاری مدعی شده تا آخر دوره ریاست جمهوری در استقلال حضور دارد و من از همینجا به رئیس جمهور تبریک بگویم چون مدیرانی را پرورش داده حتی تاریخ ماندنشان را هم در دولت می‌دانند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن روشن، در خصوص اینکه باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس یک هفته دیگر از کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت گرفته‌اند، گفت: خداکند یکی با اینها طوری برخورد کند که متوجه شوند فیفا و AFC شوخی با کسی ندارند.

وی افزود: متأسفانه مدیران ما همه چیز را شوخی می‌گیرند و هرچه دلشان می‌خواهند می‌گویند و وضعیت مملکت و احساسات مردم برایشان اهمیت ندارد. خوشبختانه آقای افتخاری مدعی شده تا آخر دوره ریاست جمهوری در استقلال حضور دارد و جا دارد من از همینجا به رئیس جمهور محترم حسن روحانی تبریک بگویم چون مدیرانی را پرورش داده که جسارت دارند حتی تاریخ ماندنشان را هم در دولت اعلام می‌کنند، این یک نوع هنر است.

وی افزود: دوستان این روزها که فشار AFC را می‌بینند مرتب می‌گویند بدهی‌ها مربوط به قبل بوده است،اگر می‌دانستید استقلال بدهی دارد چرا قبول کردید که بیایید؟! آقای افتخاری لطف کرده و منّت بر سر همه گذاشته و مدعی شده که تا پایان دولت آقای روحانی هست اما خبر ندارد «حیاکن،رهاکن» دست بردار او نیست و مردم او را رها نمی‌کنند، این مردم احساسات دارند و حق دارند که در مورد مملکتشان و باشگاه مورد علاقه‌شان نظر بدهند و یادتان باشد استقلال ارث پدری کسی نیست.

پیشکسوت باشگاه استقلال تأکید کرد: دیروز شنیدم میک‌مک‌درمورت را از استقلال اخراج کردند، برایم جالب است، این آقا را با توصیه کی‌روش به استقلال آوردند، بعدها هم که این مربی آمد در کار سرمربی دخالت کرد و به او توصیه کرد استعفا ندهد.

روشن با انتقاد از شیوه انتخاب مدیران در باشگاه استقلال گفت: هر چقدر از ضعف این مدیران بگویم کم گفتم.یادم می‌آید روزی که پورحیدری فوت کرد من و علی‌ پروین پا در یک کفش کردیم و گفتیم که او را باید از ورزشگاه شهید شیرودی تشییع کنید اما آقایان اصرار کردند که باید از ورزشگاه آزادی این کار صورت بگیرد. پروین و من هم گفتیم اگر این اتفاق بیفتد ما نیستیم، تمام کارها را هم اولیایی انجام داده بود. جالب است باز هم این آقایان می‌گفتند از ورزشگاه آزادی تشییع کنند که در نهایت با وساطت وزیر پیکر آن مرحوم از ورزشگاه شیرودی تشییع شد.

وی ادامه داد: بعدها می‌خواستیم یک تورنمنت به یاد پورحیدری، احدی و چند نفر دیگر بگذاریم. افتخاری تصور می‌کرد که اولیایی قرار است مدیرعامل استقلال شود به همین علت همانجا گفت این مسابقات در کمپ حجازی برگزار نمی‌شود. بعدها بازی را به زمین جام یونس شکوری بردیم و هنگامی که من آنجا نشسته بودم به یکباره دیدم افتخاری اولین نفر آنجا حضور دارد، من هم تا او را دیدم گفتم شما که گفته بودید این مسابقات در کمپ برگزار نشود، خودتان اینجا چه کار می‌کنید؟ آنقدر حرف زدم تا افتخاری رفت.

پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: از طرف دیگر شخصی به نام توفیقی مدیر نقل و انتقالات باشگاه استقلال شده چون قیمت گوشت و مرغ را می‌داند و روی همه چیز قیمت‌گذاری می‌کند. امید نورافکن بازیکن آکادمی باشگاه استقلال چه گناهی کرده که به او پیشنهاد ۶۰۰ میلیونی می‌دهید اما بازیکن دیگر را از یک تیم دیگر می‌آورید و به او پیشنهاد نجومی می‌دهید.این پول چون برای دولت است هیچ دلسوزی برایش وجود ندارد اما اگر این باشگاه خصوصی و برای خودتان بود آن‌وقت باید می‌دیدیم که چگونه خرج می‌کنید. آقایانِ باجناق با لابی وزارتخانه  به استقلال آمده‌اند و انشاالله خدا بیشتر به آنها بدهد، آنقدر بتازند تا ببینیم کجا را می‌گیرند.

/فارس

پاسخی بگذارید