تاریخ: ۱۹:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون فوتبال بعد از جلسه با وزیر ورزش و مدیران عامل سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی، گفت: نگرانی بابت سهمیه‌های لیگ قهرمانان آسیا نخواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مدیران عامل باشگاه های استقلال، پرسپولیس، تراکتور سازی و رئیس فدراسیون فوتبال امروز به دعوت مسعود سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان حضور یافتند.

در این جلسه که محمد رضا داورزنی معاون قهرمانی هم حضور داشت، رئیس فدراسیون و مدیران عامل باشگاه ها گزارشی از مشکلات و بدهی ها به همراه راهکارهای قانونی آن به وزیر ارائه کردند.

سلطانی فر در این نشست با تاکید بر حفظ سهمیه باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تمام تلاش و برنامه ریزی فدراسیون، هر سه باشگاه و حامی مالی بایستی حفظ سهمیه این باشگاه ها به عنوان سرمایه های ملی فوتبال و مردم باشد و وزارت ورزش و جوانان تمام اقدامات لازم را در حمایت از آنها بعمل می آورد.

وزیر ورزش و جوانان افزود : از تلاش های فدراسیون فوتبال تشکر می کنم و حل و فصل قانونی مشکلات و پرداخت مطالبات افراد حقیقی و حقوقی در کوتاهترین زمان ممکن بایستی در دستور کار باشد.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در این نشست با تقدیر از حمایت های وزیر ورزش و جوانان گفت : مذاکرات با طلبکاران هر سه باشگاه برای تسویه حساب با اتخاذ شیوه های قانونی مد نظر سلطانی فر صورت گرفته است و بخشی از بحث های مالی امروز با کمک حامیان مالی حل خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین وزارت ورزش و جوانان، باشگاه های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی و فدراسیون وجود دارد و نگرانی بابت سهمیه لیگ قهرمانان آسیا با تصمیمات امروز و اعلام آن به کنفدراسیون فوتبال آسیا نخواهد بود.

/مهر

پاسخی بگذارید