تاریخ: ۱۹:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیر برنامه‌های مربی آلمانی و سابق تیم استقلال گفت: باشگاه استقلال مالیات این مربی را از سال‌های قبل پرداخت نکرده و شاید وی در چند وقت آینده بخواهد به ایران بیاید و با تیم‌های ایرانی کار کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاوه عراقی مدیر برنامه‌های میشائیل هنکه در ایران  اظهار داشت: همانطور که می‌دانید هنکه چند سال پیش در استقلال فعالیت می‌کرد و بعد از مدتی از این تیم جدا شد. باشگاه استقلال بعد از جدایی هنکه با این مربی تسویه حساب کرده و مشکلی از بابت این موضوع وجود ندارد اما ظاهراً این باشگاه مالیات این مربی را پرداخت نکرده و این موضوع نیز حل و فصل نشده است.

وی افزود: من طی یکی دو روز آینده در مورد رقم دقیق بدهی‌های هنکه به اداره مالیات مراجعه خواهم کرد تا ببیتم چه مقدار بدهی مالیاتی در پرونده وی ثبت شده اما طبق توافق صورت گرفته در آن زمان این رقم باید توسط باشگاه استقلال پرداخت می‌شد. من با این مربی در ارتباط هستم و او بارها از علاقه‌اش به حضور در ایران صحبت کرده و تا همین چند وقت پیش هم در تیم آلمانی اینگول‌اشتات فعالیت می‌کرد اما شاید او بخواهد به ایران بیاید و در صورتیکه مالیات وی پرداخت نشود قطعاً برای حضور در ایران دچار مشکل خواهد شد. به همین علت من به عنوان نماینده او پیگیر موضوع خواهم بود.

/فارس

پاسخی بگذارید