تاریخ: ۱۹:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: به دنبال این هستیم تا اولین پیروزی مشهدی‌ها در ورزشگاه امام رضا(ع) را رقم بزنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا مهاجری عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل فولاد اظهار کرد: خوشحالم که بالاخره ما هم می‌توانیم در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد بازی کنیم و امیدوارم این اتفاق در ادامه لیگ برتر هم ادامه پیدا کند.

وی افزود: فولاد حریف سرسختی است اما ما به دنبال این هستیم تا اولین پیروزی مشهدی‌ها در ورزشگاه امام رضا(ع) را رقم بزنیم.

مهاجری ادامه داد: با توجه به شرایط جدول و شناختی که از فولاد دارم قطعا این بازی سخت خواهد بود. ما مقابل سپیدرود غافل‌گیر شدیم و فردا یقین دارم که یک روز خوب را رقم خواهیم زد و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا با کسب پیروزی در بین چهار تیم بالای جدول باشیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده اظهار کرد: با انگیزه و تلاشی که از بازیکنانم  سراغ دارم می‌دانم که قرار گرفتن در بین ۴ تیم برتر دور از دسترس نیست اما بالاخره ما یک‌سری شرایط هم  نیاز داریم.
وی ادامه داد: یکی از مهمترین مباحث مصدومیت‌های بازیکنان ما است که این هم طی روزهای آینده برطرف خواهد شد هرچند با اطمینان به بازیکنان جوان می‌توانیم روزهای خوبی را رقم بزنیم.
مهاجری درباره اینکه آیا تیمش در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد تمرین داشته است یا خیر گفت: متاسفانه در ورزشگاه امام رضا(ع) تمرین نداشتیم، اما یک بازدید به همراه بازیکنان داشتیم تا در شوک ورزشگاه قرار نگیرند، هرچند که بهتر بود ما یکی دو جلسه تمرین در این ورزشگاه برگزار نماییم.
وی درباره اینکه برای بازی مقابل فولاد، پدیده محروم دارد گفت: خیر بازیکن محروم نداریم اما کلی بازیکن دو کارته داریم که این هم به خاطر لطفی است که آقای خورشیدی به ما کرد و مثل نقل و نبات به همه بازیکنان ما در بازی قبلی کارت داد. هرکسی که آن بازی را ندیده فکر می کند که در آن بازی قتل اتفاق افتاده که داور ۸ کارت زرد داده است.
سرمربی تیم پدیده همچنین درباره عدم سفر سرمربی فولاد به مشهد گفت: من در جریان موضوعات پورموسوی نیستم اما فولاد یک باشگاه حرفه‌ای است و تحت تاثیر این موضوعات قرار نمی‌گیرد و فکر می‌کنم این مشکلات هم حل شود.

/فارس

پاسخی بگذارید