تاریخ: ۸:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۳
نام نویسنده: sobhan

دیتمار هامان، مدافع سابق تیم ملی آلمان عنوان کرد که بایرن باید مربی متوسطی مثل گواردیولا را اخراج کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، سرمربی سابق بارسلونا در بوندس لیگا دو بار قهرمانی لیگ را به دست آورده ولی در اروپا موفق نشد روند خوب یوپ هاینکس را تکرار کند. بایرن فصل گذشته همچنین در نیمه […]

دیتمار هامان، مدافع سابق تیم ملی آلمان عنوان کرد که بایرن باید مربی متوسطی مثل گواردیولا را اخراج کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، سرمربی سابق بارسلونا در بوندس لیگا دو بار قهرمانی لیگ را به دست آورده ولی در اروپا موفق نشد روند خوب یوپ هاینکس را تکرار کند. بایرن فصل گذشته همچنین در نیمه نهایی جام حذفی مقابل دورتموند نیز شکست خورد و حال هامان معتقد است که گواردیولا برای بایرن مربی متوسطی است.

او گفت:” فکر می‌کنم برای باشگاه خیلی بد نمی‌شد اگر یک مربی دیگر به تیم می‌آوردند. اگر قرار بود به گواردیولا نمره بدهم، به او نمره پنج از ده را می‌دادم. درست در وسط.در لیگ آنها خوب کار کردند ولی در جام حذفی مقابل دورتموند شکست خوردند. در چمپیونزلیگ نیز دو بار ناکام بودند. نمی‌دانم با لوئیس فان خال یا یوپ هاینکس هم چنین نتایجی به دست می‌آمد یا نه. می‌توان مقابل رئال یا بارسا شکست خورد ولی نتایج واقعا نا امید کننده بود. این فصل گواردیولا باید رو راست باشد. اگر می‌خواهد در یادها بماند، باید در چمپیونزلیگ قهرمان شود.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید