تاریخ: ۱۹:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت گفت: یک سال زحمت کشیدیم و عرق ریختیم تا نفت سهمیه آسیایی بگیرد، اما خیلی راحت می‌خواهند این سهمیه را از ما بگیرند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میلاد فراهانی در خصوص احتمال کنار گذاشتن تیم فوتبال نفت تهران از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل مشکلات مالی گفت: ما یک سال برای نفت زحمت کشیدیم تا این تیم آسیایی شود و قصد داشتیم با درخشش در این بازی‌ها شرایط خوبی از نظر فوتبالی برای خودمان رقم بزنیم، اما متأسفانه می‌شنویم که به‌راحتی برخی‌ها به دنبال این هستند تا نفت از لیگ قهرمانان اسیا کنار برود.

وی ادامه داد: مگر می‌شود تیمی که یک سال زحمت کشیده و قهرمان یک تورنمنت معتبر شده را به‌راحتی از مسابقات آسیایی کنار بگذارند؟ هر فوتبالیستی آرزو دارد در رقابت‌های معتبر بین‌المللی بازی کند و تجربه این بازی‌ها را داشته باشد، اما آقایان مسئول حداقل زحمت نکشیدند تا پیگیر مشکلات شوند و الآن با حذف تیم نفت از آسیا خیلی راحت به آینده فوتبالی ما بازی می‌شود. بزرگ‌ترین بازیکنان قاره آسیا در این رقابت‌ها بازی کرده‌اند و ما هم در سرما و گرما تلاش کردیم و زحمت کشیدیم تا بتوانیم یک قهرمانی برای باشگاه نفت به ارمغان بیاوریم، اما الآن خیلی راحت می‌خواهند حاصل دسترنج و زحمت یک مجموعه را به باد بدهند و جلوی آسیایی شدن نفت را بگیرند.

دروازه‌بان تیم نفت خاطرنشان کرد: آقایان عنوان کردند که به دلیل مشکلات بدهی و مالی می‌خواهند جلوی آسیایی شدن نفت را بگیرند، اما سؤال من این است که مگر سایر باشگاه‌ها نظیر پرسپولیس و استقلال بدهی ندارند؟ قطعاً بدهی آنها بیشتر از ماست و من از مسئولان تقاضا می‌کنم کمک کنند تا تیم نفت بتواند در آسیا شرکت کند. ما نمی‌دانیم مالک باشگاه کیست. مسئولان لطف کنند مالکیت باشگاه را مشخص کنند تا ما هم بدانیم بالاخره باید با چه کسی حرف بزنیم. الآن ما بازیکنان هم بلاتکلیف هستیم. امیدوارم تلاش یک مجموعه نادیده گرفته نشود؛ چراکه ما به‌عنوان یک تیم تلاش کردیم تا آسیایی شویم و الآن که این فرصت به‌دست آمده امیدوارم اجازه ندهند این سهمیه از باشگاه نفت گرفته شود.

/فارس

پاسخی بگذارید