بابت صعود به مرحله یک چهارم جام حذفی و به مناسبت روز جهانی مربی؛
تاریخ: ۹:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۸
نام نویسنده: روح الله سلطانی
نشست گرم و صمیمی مدیرعامل باشگاه خونه به خونه مازندران با اعضای تیم/عکاس:سیاوش اسدالله نیا

مسئولان باشگاه خونه به خونه با اعضای این تیم نشستی صمیمی ترتیب دادند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حاج قاسم حسن زاده امیری، مدیرعامل باشگاه خونه به خونه و جواد حسن زاده امیری قائم مقام باشگاه بابت صعود تیم فوتبال خونه به خونه مازندران به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و همچنین به مناسبت روز جهانی مربی نشستی گرم و صمیمی با اعضای کادر فنی، بازیکنان و عوامل این تیم برگزار کردند.

مدیرعامل باشگاه خونه به خونه در ابتدای این نشست ضمن تبریک بابت صعود به مرحله یک چهارم جام حذفی، روز جهانی مربی را نیز به جواد نکونام و سایر اعضای کادر فنی تبریک گفت.

حاج قاسم حسن زاده امیری، ضمن ابراز تشکر از بازیکنان تیم بابت عملکرد قابل قبول و رضایت بخشی که مقابل سیاه جامگان داشتند، ابراز امیدواری کرد دیدار این هفته مقابل گل گهر سیرجان را نیز به حول و قوه الهی با پیروزی پشت سر بگذارند.

در ادامه این مهمانی مربیان و بازیکنان تیم خونه به خونه لحظات خوشی را در کنار مدیرعامل تیم سپری کردند و در پایان این مهمانی نیز از اعضای تیم به صرف ناهار پذیرایی شد.

گفتنی است، مدیرعامل باشگاه خونه به خونه پاداش پیروزی تیم مقابل سیاه جامگان و صعود به مرحله بعد جام حذفی را به حساب کادر فنی، مربیان و عوامل تیم واریز کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، تیم خونه به خونه در هفته یازدهم لیگ یک ساعت ۱۵ عصر چهارشنبه در سیرجان به مصاف گل گهر خواهد رفت.

پاسخی بگذارید