تاریخ: ۳:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۳
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :محسن حاجی‌پور ورزشکار تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران که به همراه ملی‌پوشان به مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جهان به‌میزبانی آمریکا اعزام شده بود، صبح یکشنبه به کشور بازنگشت و خبرهایی مبنی بر پناهندگی او به گوش می‌رسد.   به گزارش مازند اسپرت ، موج عظیمی از خبرهای گوناگون مبنی بر عدم […]

azss4مازند اسپرت :محسن حاجی‌پور ورزشکار تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران که به همراه ملی‌پوشان به مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جهان به‌میزبانی آمریکا اعزام شده بود، صبح یکشنبه به کشور بازنگشت و خبرهایی مبنی بر پناهندگی او به گوش می‌رسد.

 

به گزارش مازند اسپرت ، موج عظیمی از خبرهای گوناگون مبنی بر عدم بازگشت کشتی‌گیر فرنگی‌کار تیم ملی کشورمان از بامداد یکشنبه در فضای مجازی به راه افتاده که حکایت از ابهاماتی در پناهندگی محسن حاجی‌پور ورزشکار بااخلاق و نام‌آشنای آملی در آمریکا دارد.

این حرف و حدیث‌ها بامداد یکشنبه با ورود کاروان تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان که به‌تازگی از مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جهان بازگشتند، قوت بیشتری به خود گرفته است زیرا در بین افراد ملی‌پوش خبری از محسن حاجی‌پور نبود.

حاجی‌پور ۲۷ ساله به‌عنوان ورزشکار ذخیره وزن ۵۵ کیلوگرم به‌همراه حمید سوریان و دیگر ملی‌پوشان راهی لاس‌وگاس شده بود ولی عدم بازگشت او به ایران ابهامات زیادی را ایجاد کرده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که اعضای کاروان کشتی ایران در آمریکا برای یافتن حاجی‌پور تلاش‌های زیادی داشته و دارند و برخی هم اعلام کردند که این کشتی‌گیر آملی تیم ملی که دل‌خوشی از مسئولان فدراسیون کشتی‌ ندارد، همراه تیم ملی کشتی آزاد کشورمان به ایران باز می‌گردد.

مسئولان آملی هم عصر یکشنبه شرایط را برای استقبال از قاسم رضایی کشتی‌گیر وزن ۹۸ کیلوگرم و دارنده مدال نقره مسابقات جهانی کشتی فرنگی و محسن حاجی‌پور دیگر کشتی‌گیر حاضر در ترکیب تیم ملی مهیا کردند که با توجه به عدم ورود حاجی‌پور به کشور، تنها استقبال از قاسم رضایی در این شهرستان برگزار می‌شود.

خبرنگار ما نیز طی چندین مرحله تماس تلفنی با اصغر ثمربخش رئیس هیئت کشتی مازندران موفق به گفت‌وگو با این مسئول نشد ولی غلام‌رضا نوری‌زاده دبیر هیئت کشتی مازندران دقایقی قبل در گفت‌وگويي، از وضعیت محسن حاجی‌پور اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: از طریق رسانه‌ها این خبر را شنیدم و با پیگیری‌های لازم به نتیجه‌ای نرسیدم.

وی افزود: گفته می‌شود این کشتی‌گیر آملی در روز پرواز تیم ملی کشتی فرنگی به‌یک‌باره ناپدید شد و با تماس تلفنی که با ورزشکاران مازندرانی تیم ملی کشتی فرنگی داشتم این افراد هم از آخرین وضعیت پیدا شدن محسن حاجی‌پور اظهار بی‌اطلاعی کردند و اعلام کردند که حتی موفق به تماس تلفنی با این ورزشکار هم نشدند.

نوری‌زاده تصریح کرد: خبرهایی به گوش می‌رسد که حسن بابک مدیرفنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی به همراه تعدادی مسئولان که در آمریکا به‌سر می‌برند، در حال تلاش برای یافتن خبری از حاجی‌پور هستند.

وی در مورد برگزاری آیین استقبال از مدال‌آوران مازندرانی تیم ملی کشتی فرنگی که به‌تازگی از لاس‌وگاس آمریکا بازگشتند، گفت: عصر یکشنبه مردم، ورزشکاران، مسئولان و پیشکسوتان آملی به استقبال قاسم رضایی فرنگی‌کار دارنده مدال نقره مسابقات جهانی آمریکا رفتند.

————————

گزارش از قربانعلی مسافر

پاسخی بگذارید