تاریخ: ۹:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: به اعتقاد من پرسپولیس در چند هفته‌ اخیر بازی‌های سخت و فشرده‌ای را پشت‌سر گذاشته و فرصت مناسبی است تا شکستش دهیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا جعفری درباره دیدار حساس تیمش با پرسپولیس که روز سه‌شنبه این هفته در ورزشگاه تختی تهران برگزار می‌شود، گفت: بازی با پرسپولیس جذابیت خاص خودش را دارد و هر بازیکنی دوست دارد مقابل این تیم بازی کند. بازیکنان ما هم انگیزه بالایی برای این بازی دارند و به دنبال این هستیم که با شکست پرسپولیس وضعیت‌مان را در جدول مسابقات بهبود ببخشیم.

وی با بیان اینکه پرسپولیس هم‌اکنون خسته است، خاطر نشان کرد: بازیکنان پرسپولیس در هفته‌های اخیر بازی‌های سنگینی را پشت‌سر گذاشته‌اند و به نظر می‌آید برای بازی با ما خسته باشند. ما سعی می‌کنیم از این مسئله نهایت استفاده را ببریم. البته ما پرسپولیس را در بهترین شرایط خود ارزیابی می‌کنیم و مطمئن باشید مقابل این تیم دست‌وپا بسته نخواهیم بود. فقط هم برای برد در میدان حاضر خواهیم شد.

هافبک تیم فوتبال سایپا در مقایسه تیم‌های سرخابی نیز یادآور شد: ما مقابل استقلال بازی خیلی خوبی ارائه کردیم و همان بردمان باعث شد این تیم وارد بحران شود. از طرفی تیم خودمان هم دچار اُفت شد و نتوانست نتایج خوب خود را ادامه دهد. در حال حاضر فرصت خوبی است تا با شکست پرسپولیس امتیازات‌هایی را که از دست دادیم، جبران کنیم. بدون شک تیمی که استقلال را برده است، می‌تواند پرسپولیس را هم شکست دهد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید