تاریخ: ۹:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نایب رئیس سابق فدراسیون بوکس با اشاره به انتخابات ریاست این فدراسیون گفت: کسی باید مسئولیت را برعهده بگیرد که سفارشی نباشد و فهم خوبی از بوکس داشته باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،منوچهر مقصودی در خصوص انتخابات پیش روی فدراسیون بوکس گفت: تا آنجایی که من می دانم سه گزینه بین کاندیداهای شرکت کننده دارای شانس بیشتری هستند. هرکدام از این افراد حسن هایی دارند که باید به آن توجه کرد.

نایب رئیس فدراسیون بوکس در ادامه به گزینه های مد نظرش اشاره کرد و گفت: داوری سابقه سالها مدیر کلی داشته و در فدراسیون دوومیدانی هم مدتی به عنوان رئیس فعالیت کرده و تجربیاتی دارد. ثوری نیز مدیر کل استان سیستان و بلوچستان است و هم سابقه داوری دارد و هم در استانی که بوکس را نمی شناخت قهرمانان ملی پرورش داده است.

وی افزود: روح الله حسینی نیز از قهرمانان بوکس آسیا و دارای دکترای تربیت بدنی است. وی یک دوره هم نایب رئیس فدراسیون بوده و به اوضاع و احوال فدراسیون بوکس آشناست و رای دهندگان باید این امتیازات را کاملا در نظر بگیرند. وی مشت خورده بوکس است و اگر پای رینگ بنشیند می فهمد کجا حق چه بوکسوری را می خورند.

پیشکسوت بوکس ادامه داد: بوکس ایران مدیون ناطق نوری است. حاج آقا ناطق وقتی بوکس را راه انداخت که کسی جرات نمی کرد حرفی از این رشته بزند. البته در برهه ای از زمان نیز برخی اطرافیانش دخالت‌هایی کردند که درست نبود. حالا هم می گویم که باید فردی رئیس فدراسیون شود که قاطع و گردن کلفت باشد. اگر کسی سفارشی و با قول بخواهد رئیس شود نیاید بهتر است. این فرد به درد بوکس نمی خورد. بارها گفته ام تا کسی مشت نخورد نمی فهمد این مشت چه سنگینی دارد.

وی تاکید کرد: از همه روسای هیات ها خواهش می کنم تا وجدانشان را در نظر بگیرند و فقط به پیشرفت بوکس فکر کنند. بوکس به سختی به اینجا رسیده است و باید برای سرپا ماندن و موفقیتش همه دست به دست هم بدهند تا بهترین گزینه به عنوان رئیس انتخاب شود.

/مهر

پاسخی بگذارید