تاریخ: ۹:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: وقتی در هفته‌های ابتدایی از صدرنشینی در لیگ صحبت کردیم این حرف ما به بازیکنان پرسپولیس برخورد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میثم تیموری ، در مورد وضعیت پارس جنوبی و بازی با سپیدرود در روز پنج‌شنبه اظهار داشت: وضعیت تیمی ما خوب است و منتظر بازی روز پنج‌شنبه هستیم هرچند برنامه‌ریزی تیمی ما به گونه‌ای بود تا بازی را روز سه‌شنبه برگزار کنیم اما نمی‌دانم چه شد که یکباره بازی به روز پنج‌شنبه منتقل شد. این تغییر زمان بازی به ضرر تیم ما است. ساعت برگزاری مسابقه هم عجیب است اینکه باید در شهر جم بوشهر و در هوایی گرم ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه به میدان برویم خیلی مناسب نیست.

وی در مورد اینکه پارس جنوبی میزبان است و از گرمای هوا نباید گلایه کند، گفت: شرایط هوا برای هر دو تیم یکسان است هوای گرم روی کیفیت فنی بازیکنان و بازی تأثیر منفی می‌گذارد.

تیموری گفت: بازی سختی هم با سپیدرود داریم آنها برای گرفتن مساوی یا شکست دادن ما به میدان می‌آیند اما ما می‌خواهیم همچنان در صدر جدول بمانیم و با توان مقابل سپیدرود بازی خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه خیلی‌ها پارس جنوبی را تیم شگفتی‌ساز می‌دانند، عنوان کرد:‌ بسیاری از کارشناسان فوتبالی که تیم ما ارائه می‌دهد را می‌پسندند ما فوتبال خوبی را ارائه می‌کنیم و بازی به بازی هم بهتر شده‌ایم. ذوب‌آهن را در خانه شکست دادیم و این تیم سنگین‌ترین شکستش را در ۱۰ سال اخیر تجربه کرد. اکنون هم می‌خواهیم در چالش قهرمانی با پرسپولیس باقی بمانیم و بجنگیم.

بازیکن پارس جنوبی تصریح کرد: وقتی در هفته‌های ابتدایی لیگ از صدرنشینی صحبت می‌کردیم به بازیکنان پرسپولیس برمی‌خورد آنها به ما می‌گفتند اکنون اول لیگ است و تیم شما پایین می‌آید اما اکنون نشد و ما شانه به شانه با پرسپولیس حرکت کردیم اکنون هدف تیم ما مشخص است.

تیموری در مورد دربی هشتاد و پنج اظهار داشت: دربی بازی خوبی بود استقلال خیلی بهتر از پرسپولیس بازی کرد و روی یک اتفاق گل خورد. پرسپولیس از تجربه‌اش استفاده کرد و در دربی پیروز شد.

/فارس

پاسخی بگذارید