تاریخ: ۱۰:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تعطیلات پی‌درپی لیگ برتر را آزاردهنده توصیف کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیداکبر پورموسوی درباره شرایط فعلی فولاد خوزستان گفت: ما می‌توانستیم در ۱۰ هفته ابتدایی نتایج بهتری بگیریم، ولی طبیعتاً شرایط برای ما راضی‌کننده است و تلاش می‌کنیم در آینده عملکرد بهتری داشته باشیم. البته باید بگویم تعطیلات لیگ برتر برای ما خسته‌کننده و آزاردهنده است، چون حفظ بازیکنان در شرایط مسابقه واقعاً سخت است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه افزود: وقتی لیگ با تعطیلی‌های پی‌درپی مواجه می‌شود، طبیعتاً بازیکنان هم انگیزه‌شان را از دست می‌دهند و نمی‌توان آنها را در شرایط مسابقه قرار داد. با این حال ما تلاش می‌کنیم این روند را ادامه دهیم و امیدوارم با آمادگی خوبی مقابل پدیده قرار بگیریم.

وی با اشاره به دیدار تیمش برابر پدیده خراسان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: پدیده نسبت به سال‌های گذشته شرایط متفاوتی دارد و این نشان داده که آن است امسال تیم پرقدرتی است. وضعیت هر دو تیم در جدول طوری است که پدیده و فولاد قطعاً به چیزی جز برد در این مسابقه فکر نمی‌کنند. هر دو تیم دنبال برد هستند و ما برای کسب سه امتیاز به مشهد می‌رویم. البته احترام خاصی برای حریف‌مان قائل هستیم و معتقدیم که بازی سختی در پیش خواهیم داشت.

/تسنیم

پاسخی بگذارید