تاریخ: ۱۰:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مالک باشگاه سیاه‌جامگان مشهد به‌شدت از اتفاقات رخ داده برای این تیم در بابل ناراحت است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا عباسی، درباره اتفاقات دیدار خونه‌به‌خونه – سیاه‌جامگان، اظهار داشت: اگر بگوییم ما را به جایگاه ویژه را ندادند، دروغ گفته‌ایم. ما به جایگاه رفتیم، اما جا نبود. همه مسئولان خونه‌به‌خونه آن جلو نشسته بودند. ما را به آنجا بردند و گفتند که بروید آن پشت یک جایی برای خودتان پیدا کنید و بازی را ببینید! به همین خاطر ما هم برگشتیم و کل بازی را از پشت آن میله‌ها دیدیم.

وی افزود: علاوه بر من، پسرم (مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان) که تازه گچ پای خود را باز کرده است، دو ساعت سرپا ایستاد و بازی را دید. همچنین قرار بود که پشت نیمکت ما هواداران خودمان باشند، اما باز هم آنجا هواداران خونه‌به‌خونه مستقر شدند. البته ما در مشهد هیچ‌وقت چنین کارهایی نمی‌کنیم، چون آنجا شهر امام رضا (ع) است. همین دوستان هم به مشهد بیایند، بهترین میهمان‌نوازی را از آنها خواهیم کرد.

مالک باشگاه سیاه‌جامگان خاطرنشان کرد: دوران این حرف‌ها گذشته و این برخورد با میهمان واقعاً زشت است. دوره این کارها تمام شده است. جایگاه ما را طوری چیده بودند که نمی‌شد در آن قفس سیمی حرف بزنیم. یک عکسی از ما در پشت میله‌ها شکار شده است. آن صحنه را که می‌بینم، یاد اسیرهای ایرانی در عراق می‌افتم! مأموران نیروی انتظامی هم اصلاً توجه نداشتند و خیلی بد برخورد می‌کردند. حرف هم که می‌زدی، می‌گفتند: برو آقا، حرف نزن! همچنین آنها کلمات رکیکی به کار می‌بردند که در شأن نیروی انتظامی نیست. در مشهد مأموران نیروی انتظامی به‌قدری میهمان‌نواز هستند که بعضی وقت‌ها مورد گله ما واقع می‌شوند. ما به آنها می‌گوییم: بس کنید دیگر، شما چقدر میهمان‌نوازید!

عباسی در ادامه گفت‌وگویش با تسنیم، به رفتار هواداران خونه‌به‌خونه اشاره کرد و یادآور شد: هواداران خونه‌به‌خونه در طول ۱۲۰ دقیقه، ضربات پنالتی، قبل و بعد بازی یک صدا فحش می‌دادند. به سیاه‌جامگان فحش می‌دادند، به مرزبان فحش می‌دادند، اما من نمی‌دانم چرا به نساجی فحش می‌دادند! هیچ‌کس هم نبود که از آنها بخواهد کمی رعایت کنند. آقای مرزبان بیچاره را با پرتقال و سنگ زدند و در کل خیلی جو بدی بود. داور و نماینده فدارسیون هم تحت‌تأثیر این جو بودند.

وی ادامه داد: نمی‌گذارند ما در ورزشگاه امام رضا (ع) در مشهد بازی لیگ یک برگزار کنیم یا به‌خاطر یک اسکوبورد کوچک از ورزشگاه ثامن ما ایراد می‌گیرند، اما نمی‌دانم در ورزشگاه بابل با این شکل چطور بازی برگزار می‌شود. این دوگانگی‌ها و تبعیض‌ها کُشنده است.

مالک باشگاه سیاه‌جامگان در پاسخ به این سؤال که «مالک باشگاه خونه‌به‌خونه اعلام کرده بود که اگر مرزبان این بازی را ببازد، از هدایت سیاه‌جامگان برکنار خواهد شد. حالا با توجه به شکست مقابل خونه‌به‌خونه، آینده همکاری مرزبان با سیاه‌جامگان به چه شکل خواهد بود؟»، گفت: آقای حسن‌زاده از دید خودشان و از طرف تفکرات‌شان صحبت می‌کنند. مرزبان فقط پنج جلسه با تیم تمرین کرده و در این بازی هم چهار پنج بازیکنش را در اختیار نداشت. قرار نیست که دیگران کارهای خودشان را به زبان بیاورند. آنها می‌گفتند مرزبان به لیدرهای خونه‌به‌خونه پول داده است، اما او بیشترین فحش عالم را در بابل شنید. اینها صحبت‌های سخیفی است که از طرف مالک یک باشگاه مطرح می‌شود. عجیب است که ما چقدر دنبال مسائل حاشیه‌ای هستیم تا به هر قیمتی شده بازی را ببریم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید