تاریخ: ۱۰:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم‌های فوتسال مس سونگون و گیتی پسند برنده‌های بزرگ هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال بودند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته در شهرهای مختلف برگزار شد که در مهمترین و حساسترین دیدار این هفته، تیم صدرنشین تاسیسات دریایی در تهران از تیم رده دومی مس سونگون میزبانی کرد.

تاسیسات که پیش از این بازی با ۳۳ امتیاز در صدر بود، برای حفظ صدرنشینی به پیروزی نیاز داشت و تماشاگران زیادی را هم برای حمایت به تالار هندبال تهران کشانده بود؛ با این حال بازی سرعتی و فیزیکی بازیکنان مس سونگون تمام معادلات شاگردان شمسایی در تاسیسات را به هم ریخت و این بازی در نهایت با نتیجه ۵ بر ۲ به سود مس به اتمام رسید. با این برد، مس ۳۵ امتیازی شد و صدر جدول را از تاسیسات پس گرفت.

تیم گیتی پسند هم در هفته چهاردهم در اصفهان میزبان قعرنشین جدول یعنی هیات فوتبال استان قم بود. این بازی، اولین حضور شمس به عنوان سرمربی روی نیمکت گیتی پسند در این فصل بود که با برد اصفهانی ها به اتمام رسید. با این برد، گیتی پسند ۳۱ امتیازی شد تا به بازگشت به صدر جدول امیدوارتر شود.

حفاری اهواز، تیم چهارم جدول این هفته در ساری به مصاف شهروند رفت ولی نتوانست در این مسابقه به پیروزی برسد. در نهایت این بازی با تساوی پرگل ۳ – ۳ خاتمه یافت تا حفاری فرصت خوبی را برای نزدیک کردن خود به صدرنشینان از دست بدهد.

ضعیفترین تیم لیگ برتر تا به اینجای کار، هیات فوتبال قم است. این تیم که ماحصل عدم تیمداری یاسین پیشرو در لیگ برتر است، به هیچ عنوان شرایط خوبی ندارد و با ۲ تساوی و ۱۲ باخت، با ۲ امتیاز در قعر جدول جا خوش کرده است و با ادامه این روند، قطعا یکی از گزینه های اصلی سقوط به لیگ دسته اول خواهد بود.

نتایج هفته چهاردهم و جدول رده بندی لیگ برتر به این ترتیب است:

* آذرخش بندرعباس ۴ – فرش آرا ۲
* گیتی پسند ۳ – هیات فوتبال قم یک
* شهرداری ساوه ۳ – پارسیان شهر قدس ۳
* مقاومت البرز ۳ – ارژن شیراز ۲
* مقاومت قرچک ۳ – آتلیه طهران قم یک
* شهروند ساری ۳ – حفاری اهواز ۳
* تاسیسات دریایی ۲ – مس سونگون

۱- مس سونگون ۳۵ امتیاز
۲- تاسیسات دریایی ۳۳ امتیاز
۳- گیتی پسند ۳۱ امتیاز
۴- حفاری اهواز ۲۲ امتیاز
۵- مقاومت قرچک ۲۰ امتیاز
———————-
۱۳- پارسیان شهر قدس ۸ امتیاز
۱۴- هیات فوتبال قم ۲ امتیاز

/مهر

پاسخی بگذارید