تاریخ: ۱۰:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نایب رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه درگیری بازیکنان استقلال و پرسپولیس را ندیده است گفت: همیشه یک سری تیم ها نسبت به داوری معترض هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی کفاشیان در نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک شرکت کرده بود با بیان اینکه در نشست امروز گزارشی از اقدامات انجام شده برای اعزام کاروان به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی ارائه شد به پرسش خبرنگاران در رابطه با مسائل مختلف پاسخ داد.

وی در رابطه با انتخاب سرپرست برای کاروان ایران و اینکه آیا در نشست امروز هیات اجرایی تصمیمی در این زمینه اتخاذ شده یا خیر یادآور شد: برای تصمیم گیری در این زمینه زود است، شاید در نشست آتی هیئت اجرایی، گزینه قطعی در این زمینه معرفی شود.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال همچنین در مورد دربی هشتاد و پنج که روز پنج شنبه با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید خاطرنشان کرد: بازی خوبی برگزار شد، عملکرد داور هم قابل قبول بود چون قضاوت خوبی را در این بازی شاهد بودیم.

کفاشیان در مورد اعتراضاتی که نسبت به داوری در این دیدار مطرح شده بود، گفت: به هر حال همیشه یک سری تیم ها به داور و قضاوت آن معترض هستند اما در مجموع این بازی به نظر من مشکل خاصی نداشت.

وی همچنین در رابطه با درگیری هایی که در دقایق پایانی بازی رخ داد، تصریح کرد: من درگیری را ندیدم که بخواهم درباره آن صحبت کنم!

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد عملکرد شفر در کادر فنی استقلال اظهار داشت: ۲-۳ بازی بیشتر از حضور این مربی نگذشته است و باید بازی های بیشتری را شاهد باشیم تا بتوانیم عملکرد وی را ارزیابی کنیم.

/مهر

پاسخی بگذارید