تاریخ: ۱۰:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: اگر دچار بدشانسی و اشتباهات داوری نشویم می‌توانیم پرسپولیس را ببریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در مورد دیدار حساس روز سه‌شنبه سایپا با پرسپولیس گفت: مسابقه با تیم پرسپولیس حساسیت خودش را دارد آنها تیمی خوب و پرهوادار هستند و در لیگ هم شرایط خوبی دارند با این حال ما مصمم به پیروزی هستیم. اگر در این بازی بدشانسی و بدبیاری از تیم ما رخت ببندد و همچنین دچار اشتباهات داوری هم نشویم می‌توانیم پرسپولیس را شکست دهیم.

درویش در مورد اینکه در هفته‌های گذشته مدام از داوری‌ها گلایه‌مند بود، اظهار داشت: در فوتبال یک جمله کلیشه‌ای وجود دارد که می‌گویند اشتباه داوری جزیی از فوتبال است اما امیدوارم در بازی با پرسپولیس اشتباه داوری رخ ندهد.

مدیرعامل سایپا در مورد اینکه این تیم شش هفته است که در لیگ پیروز نشده است، گفت: حداقل در سه هفته اشتباهات داوری به ما ضربه زد. اگر در این هفته‌ها دچار اشتباهات داوری نمی‌شدیم اکنون سایپا در کورس قهرمانی قرار داشت. در بازی با پارس جنوبی، سپیدرود رشت و فولاد خوزستان شاهد اشتباهات داوری بودیم که به ضرر تیم ما تمام شد. در بازی با فولاد خوزستان این اشتباهات به اوج خود رسید به طوری که رئیس کمیته داوران هم به آن اذعان کرد. در جام حذفی هم با اشتباه داور حذف شدیم. امیدوارم بازیکنان سایپا در این بازی به موفقیت برسند.

درویش در مورد اینکه در بازی با پرسپولیس قانون ۱۰ درصدی برای حضور تماشاگران میهمان را اجرا خواهد کرد یا نه، بیان داشت: این قانون قابل اجرا نیست در کجای ایران این قانون را می‌توان اجرا کرد. ضمن اینکه ما هواداران پرسپولیس را دوست دارم و حضور هواداران به فوتبال شور و نشاط می‌دهد فوتبال بی‌تماشاگر شور و شوق زیادی ایجاد نمی‌کند.

وی در مورد اینکه دربی پایتخت را دیده یا نه، گفت: من دربی را ندیدم زیرا اکنون در کربلا هستم و امروز (شنبه) به تهران بازمی‌گردم.

/فارس

پاسخی بگذارید