تاریخ: ۹:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: پرسپولیس با یک ذره خوش‌شانسی در دربی پایتخت پیروز شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد دایی، در مورد بازی روز سه‌شنبه با پرسپولیس در لیگ برتر گفت: پرسپولیس تیم بزرگ و پرمهره‌‌‌ای است و بازی سختی هم برای و هم برای پرسپولیس خواهد بود. مطمئناً ما برای پیروزی به میدان می‌رویم.

وی در مورد اینکه دایی و او و برادرش مقابل تیم سابق‌شان قرار می‌گیرند، گفت: ما پرسپولیس را دوست دارم اما در حال حاضر در تیم سایپا کار می‌کنیم و به این تیم متعهد هستیم و تلاش می‌کنیم تا پیروز شویم.

مربی سایپا در مورد اینکه این تیم پنج هفته در لیگ برتر به پیروزی نرسیده است، عنوان کرد: متأسفانه در حالی پنج مساوی گرفتیم که می‌توانستیم در چهار بازی آن پیروز شویم اما اشتباهات داوری به ضرر تیم ما رقم خورد تا از پیروزی دور شویم. این اشتباهات داوری به تیم ما ضربه زده است. امیدوارم در بازی با پرسپولیس شاهد قضاوت خوبی از سوی داور باشیم و نتیجه مسابقه در زمین معلوم شود و تیم شایسته‌تر به پیروزی برسد.

محمد دایی در مورد دربی هشتاد و پنج گفت:‌ دربی بازی متعادلی بود و هر دو تیم می‌توانستند در این بازی پیروز شوند به نظر من مساوی نتیجه‌ای عادلانه برای این مسابقه بود پرسپولیس با تجربه‌تر بود و پیروز شد اما این شکست چیزی از شایستگی‌های استقلال کم نمی‌کند. شاید بهتر است بگویم پرسپولیس با یک ذره خوش‌شانسی به پیروزی رسید.

وی در مورد اینکه سرمربی استقلال معتقد بود پرسپولیس در نیمه دوم فقط زیر توپ زد، گفت: نه پرسپولیس در نیمه دوم زیر توپ نزد موقعیت گل هم ایجاد کرد دربی بازی بزرگی است و طبیعی است تیمی که از حریفش جلوتر است با تمرکز بیشتری بازی می‌کند. پرسپولیس با تجربه و با فکر بود و به پیروزی رسید.

/فارس

پاسخی بگذارید