تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۲
نام نویسنده: sobhan

تیم دو نفره ایران موفق شد در فینال هفته هشتم رقابتهای بین المللی تنیس فیوچرز به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کند. این در حالی است که یکی از دو نفر تیم قهرمان نیز تنیسوری از ایران است.     به گزارش “مازنداسپرت” فینال هفته هشتم رقابت های بین المللی فیوچرز در بخش ۲ نفره […]

تیم دو نفره ایران موفق شد در فینال هفته هشتم رقابتهای بین المللی تنیس فیوچرز به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کند. این در حالی است که یکی از دو نفر تیم قهرمان نیز تنیسوری از ایران است.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” فینال هفته هشتم رقابت های بین المللی فیوچرز در بخش ۲ نفره در حالی روز گذشته در زمین های مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که با عملکرد خوب نمایندگان کشورمان ۳ ایرانی در جمع ۴ تنیسور حاضر در این مرحله بودند.

در دیدار پایانی این رقابت ها امیر والا معدنچی از ایران به همراه توماس فانکات از استرالیا به مصاف البرز اخوان و محسن حسین زاده رفتند و در نهایت با نتیجه ( ۴-۶ (۴) ۶-۷ ) پیروز شدند تا تیم ملی ایران به عنوان نایب قهرمانی برسد و یکی از دو نفر تیم قهرمان نیز از کشورمان باشد.

همچنین در بخش انفرادی نیز ۲ دیدار برگزار شد و در نهایت تونی اندروئیچ با نتیجه ( ۳-۶ و ۴-۶ ) مقابل متئو مافیا شکست خورد و از رسیدن به فینال باز ماند و در دیگر دیدار این مرحله ایوان ندلکو از روسیه انصراف داد تا بار دیگر ماکسیم ژانویر از فرانسه به دیدار پایانی راه یابد.

دیدار پایانی این رقابتها بین تنیسورهای فرانسه و ایتالیا امروز برگزار خواهد شد تا پرونده هفته هشتم بسته شود.

همچنین جدول مقدماتی هفته نهم نیز برگزار شد و در نهایت ۳۲ تنیسور راه یافته به راند اول بازیها مشخص شدند. این پیکارها به مدت ۳ هفته در ۲ بخش انفرادی و ۲ نفره برگزار می شود و در پایان هر هفته مبلغ ۱۰ هزار دلار به عنوان جایزه نقدی به نفرات برتر اهداء می شود.

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید