تاریخ: ۱۳:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۲
نام نویسنده: sobhan

سرجی روبرتو، مدافع راست جوان بارسلونا، پس از پیروزی ۲-۱ بارسا در زمین اتلتیکو، به تمجید از لیونل مسی پرداخت.     به گزارش “مازنداسپرت“، بارسلونا شب گذشته در شرایطی که یک گل از اتلتیکو عقب بود، موفق شد با زدن دو گل، در ویسنته کالدرون به پیروزی دست یابد. ابتدا نیمار روی یک ضربه […]

سرجی روبرتو، مدافع راست جوان بارسلونا، پس از پیروزی ۲-۱ بارسا در زمین اتلتیکو، به تمجید از لیونل مسی پرداخت.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، بارسلونا شب گذشته در شرایطی که یک گل از اتلتیکو عقب بود، موفق شد با زدن دو گل، در ویسنته کالدرون به پیروزی دست یابد. ابتدا نیمار روی یک ضربه آزاد، گل تساوی را به ثمر رساند و سپس مسی با ورودش به زمین، گل برتری کاتالان ها را وارد دروازه میزبان سختکوش کرد.

سرجی روبرتو که در غیاب دنی آلوس، در جناح راست بارسا و از ابتدا به میدان رفت، در اتمام بازی به BARCA TV گفت:” زمین اتلتیکو بسیار دشوار است و کسب پیروزی در آن راحت نیست. غایبان مهمی داشتیم اما در نهایت توانستیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. از همان ابتدا بر بازی مسلط بودیم و باید به همین روند ادامه دهیم.”

روبرتو در مورد گلزنی مسی گفت:” نیاز به تکرار نیست که مثل مسی دیگر در تاریخ فوتبال نخواهد آمد. او بخاطر خستگی از ابتدا بازی نکرد اما وقتی وارد میدان شد، روند بازی را به نفع ما تغییر داد. بازی کنار او و حضورش در بارسا مایه غرور است.”

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید