به کسی اجازه دخالت در کار تیم خود را نمیدهم
تاریخ: ۲۰:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۵
نام نویسنده: علی گرجی پور
جواد نکونام:با برد یک تیم لیگ برتری نشان دادیم که ارزش تیم خونه به خونه بیشتر از اینهاست

موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم اما با بدشانسی آنها را از دست دادیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل پس از برد ارزشمند مقابل سیاه جامگان مشهد در نشست خبری خود گفت: اگر نتیجه بازی را به حساب نیاوریم، ما در کل بازی از تیم مقابل سر تر بودیم و باید حداقل با اختلاف دو گل سیاه‌جامگان را می‌بردیم.
امروز روز بد فوتبالی ما بود چون باید در طول بازی می‌بردیم که باز هم خدا را شاکرم که بچه های ما مزد زحماتشان را گرفتند.
موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم اما با بدشانسی آنها را از دست دادیم.
بازیکنان تیم من واقعا زحمت کشیدند و با برنامه بازی کردند و ما می‌دانستیم که چطور مقابل تیم حریف بازی کنیم و به آنها ضربه بزنیم.
ثابت کردیم تیم‌مان واقعاً تیمی منسجم و خوب است و با بردن یک تیم لیگ برتری، کار بزرگ بچه‌ها مشخص شد.
سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه در واکنش به این پرسش که آیا رقابت‌های جام حذفی را با توجه به بازی‌های حساس و فشرده لیگ دسته اول جدی گرفته است یا نه، اظهار داشت: این بازی را ما باید می‌بردیم و من با این فکر و ایده آمده بودم که برنده شویم.
بازی‌های بعدی را فکر می‌کنم که چه اتفاقی رخ بدهد و چگونه بازی کنیم.
برای من این بازی مهم بود که برنده شویم و در نهایت برنده شدیم.
نکونام درباره اینکه بازیکنان تیمش به خصوص مهاجمان در زدن ضربات آخر استرس دارند و آیا این را قبول دارد یا نه، گفت: نه، اتفاقاً تیم ما خیلی راحت است. هافبک‌ها و مهاجمان ما آن‌قدر راحت به توپ ضربه می‌زنند که مشکلی نیست، حالا اگر بدشانسی داریم و توپ گل نمی‌شود، این یک موضوع دیگر است. شاید کم دقتی باشد، اما استرس نداریم. هر اتفاقی رخ بدهد، بازیکنان می‌دانند که مسئولیت تیم از جمله گل نزدن، پنالتی خراب کردن و حتی گل خالی را بیرون زدن با من است و کسی حق ندارد به بازیکنانم استرس وارد کند.
وی در واکنش به این سؤال که چرا خونه‌به‌خونه در زمین خودش با یک مهاجم بازی می‌کند، اظهار داشت: سؤال بعدی! این چه سؤالی است؟ شما فوتبال دنیا را نگاه کنید، بعد سؤال بپرسید.
سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه در خصوص قضاوت داور بازی نیز خاطرنشان کرد: داوری خوب بود. داور که لیگ برتری است و قضاوت می‌کند، نه تحت تأثیر جو قرار می‌گیرد و نه تحت تأثیر بازی است.
وقتی داوران لیگ برتری می‌آیند، خیال ما راحت‌تر است.
ما داورهای خوبی داریم و اگر ما هم بعضی مواقع اعتراضی می‌کنیم یا داد و بیدادی است، می‌خواهیم از حقوق تیم دفاع کنیم. داوران هم زحمت می‌کشند و من حتی امروز در پایان بازی به داور مسابقه گفتم که آنها زحمت می‌کشند و ما در کنارشان هستیم که بهترین قضاوت را داشته باشند.
فقط مهم این است که داوری خوبی انجام شود که هر دو تیم راضی باشند.
نکونام درباره بازی سخت هفته آینده تیمش مقابل گل گهر سیرجان نیز گفت: کلاً همه بازی‌ها برای ما سخت است و هیچ دیداری آسان نیست.
به همه بازی‌ها به چشم بازی سخت نگاه می‌کنیم و می‌دانیم که کارمان در لیگ چگونه است.

پاسخی بگذارید