تاریخ: ۱۲:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۲
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی کشتی آزاد ایران که با ترکیبی از کشتی گیران جوان در رقابت های جهانی و گزینشی المپیک در لاس وگاس آمریکا شرکت کرده است، از عنوان نایب قهرمانی دوره قبل خود دفاع کرد.     به گزارش “مازنداسپرت“، تیم ایران امسال با شش کشتی گیر که برای اولین بار در رقابت های جهانی […]

تیم ملی کشتی آزاد ایران که با ترکیبی از کشتی گیران جوان در رقابت های جهانی و گزینشی المپیک در لاس وگاس آمریکا شرکت کرده است، از عنوان نایب قهرمانی دوره قبل خود دفاع کرد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، تیم ایران امسال با شش کشتی گیر که برای اولین بار در رقابت های جهانی حضور می یافتند راهی آمریکا شد.، و در نهایت پس از تیم روسیه به مقام نایب قهرمانی زود هنگام این مسابقات رسید.

 

تیم ایران در این رقابت ها از مجموع شش سهمیه المپیک توانست، در وزن های ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶، ۹۷ سهمیه حضور در المپیک را به دست بیاورد و تنها در وزن ۱۲۵ کیلوگرم این امر محقق نشد.

 

حسن رحیمی باتجربه ترین کشتی گیر تیم ایران در این رقابت ها است و سید احمد محمدی نیز برای دومین بار در مسابقات جهانی شرکت کرد، سایر کشتی گیران برای اولین بار و از دل مسابقات انتخابی راهی رقابت های جهانی و گزینشی المپیک شدند.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید