تاریخ: ۱۸:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

خانواده ابراهیم آشتیانی با صدور اطلاعیه ای از خانواده بزرگ ورزش و فوتبال ایران، رسانه ها و هواداران تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در این اطلاعیه امده است: فقدان همسر و پدری مهربان، تحصیلکرده و پرافتخار که مایه فخر ما بوده و هست، ضایعه ای تلخ است که هنوز آن را باور نکرده ایم اما از همسر و پدر آموخته ایم، باید تسلیم مشیت الهی بود. در طی سه ماه اخیر روزهای سختی بر پدر برگذشت اما او راضی به زحمت و ناراحتی جامعه فوتبال و هواداران نبود. پدرمان دوست داشت همان تصویری از ایشان در ذهن هواداران باقی بماند که در خاطر داشتند به همین دلیل خبر به کما رفتن و بیماری پدر در ایام محرم و بعد هم ترخیص از بیمارستان هرگز رسانه ای نشد و جز معدود افرادی از آن آگاه نشدند چرا که پدر دوست نداشت اسباب زحمت همبازیان و اهالی ورزش شده و خاطر دوستدارانش را مکدر کند.

در این روزها که سخت ترین روزهای زندگی مان را بعد از سفر ابدی همسر و پدر عزیزمان سپری می کنیم ابراز همدردی خالصانه، عاشقانه و صمیمانه خانواده بزرگ ورزش و فوتبال ایران، رسانه ها و هواداران تسلی خاطرمان بود. نمی شود از تک تک این بزرگان و عزیزان یاد کرد اما وظیفه خود می دانیم قدردان ابراز همدردی همه و همه باشیم.

از وزیر محترم ورزش و جوانان و معاونین شان، ریاست کمیته ملی المپیک، ریاست و مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ که در همه روزهای بیماری و درگذشت پدر جویای احوال ایشان و ما بودند، از مدیریت و هیات مدیره باشگاه و اعضای تیم پرسپولیس، استقلال و همه باشگاهها و نهادهایی که با حضور در مراسم ها و یا صدور پیام با ما ابراز همدردی کردند، صمیمانه تشکر می کنیم و وظیفه خود می دانیم از اهالی رسانه که همواره پدرمان خود را مدیون خبررسانی و تلاش آنها می دانست، صمیمانه تقدیر کنیم که در طی این سالیان افتخارات پدر را به نسل جدید منتقل کرده و در نکوداشت شان در این روزها سنگ تمام گذاشتند نهایت تقدیر را داشته باشیم. از همبازیان پدر در تیم ملی، شاهین و پرسپولیس، پیشکسوتان و هواداران فهیم استقلال، تراکتورسازی و دیگر تیم ها و همه پیشکسوتان عزیز و بزرگان ورزش و فوتبال و فدراسیون هایی که به طرق مختلف با ما ابراز همدردی کردند ممنونیم و سلامتی و سربلندی شان را آرزو می کنیم.

از هواداران و مشوقین با معرفت و قدردان پرسپولیس که در این ماهها چه در به هنگام بیماری و چه پس از درگذشت با انتشار پست، کامنت و حضور پرشور خود در مراسم ها با ابراز همدردی های خالصانه خود به ما تسلی خاطر دادند و از افتخارات و خاطرات خود با پدر یاد کردند، بی نهایت ممنونیم و از اعضای دو تیم پرسپولیس و استقلال و هواداران سرخابی حاضر در دربی ۸۵ و همه آنهایی که به نوعی یاد و خاطره ستاره اسبق تیم ملی و پرسپولیس را گرامی داشتند، تشکر می کنیم. همچنین از دانشگاه تهران، دانشکده تربیت بدنی و اساتید و شاگردان پدر در دانشگاهها که در این روزها خود را شریک غم ما دانستند، تشکر کرده و در پایان وظیفه خود می دانیم تشکر و تقدیری ویژه و صمیمانه داشته باشیم از مدیریت و کادر اجرایی شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس که زحمت برگزاری تمامی مراسم های برگزار شده بر عهده آنها بود و صادقانه و خالصانه لحظه لحظه در کنارمان بودند بی آنکه کسی از این همه تلاش اقایان علی پروین، حمید استیلی و سعید شیرینی آگاه شود. ممنونیم از مهر و محبت و ابراز همدردی های تان. انشااله که بتوانیم در شادی های تان جبران کنیم.

/فارس

پاسخی بگذارید