تاریخ: ۱۱:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: استرس حاکم بر دربی ۸۵ روی عملکرد دو تیم تأثیرگذار بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد پنجعلی ، درباره پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: به هر حال آن استرس‌ و حساسیت بازی روی عملکرد دو تیم تأثیرگذار بود اما در مجموع بازی خوبی بود. پرسپولیس خیلی مقتدرانه در این مسابقه بازی کرد و زمانی هم که به گل رسید خیلی به آب و آتش نزد و حواسش جمع بود که در ضد حمله غافلگیر نشود.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسید تیم پرسپولیس تمایلی برای حمله کردن و زدن گل‌های بعدی نداشت، تصریح کرد: نه، پرسپولیس به دنبال گل‌های بعدی بود و موقعیت‌ هم داشت، اما ریسک نکرد. استقلال عقب افتاده بود و نیاز به گل داشت و نیازی نبود پرسپولیس حمله کند. ما باید عقب می‌نشستیم و منتظر اشتباهات استقلال می‌شدیم که همین کار را هم انجام دادیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس بالای جدول است  و مطمئن باشید این پرسپولیس بازهم قهرمان خواهد شد.

پنجعلی در مورد تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس، گفت:‌ تصمیم در این مورد به باشگاه بستگی دارد. برانکو تیمش خوب بوده و دلیلی ندارد برود. او تأثیر خود را هم روی تیم گذاشته و به نظرم باید بماند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید