تاریخ: ۱۱:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی کهکشانی‌ها از عملکرد بازیکنانش مقابل تیم فوئنلابرادا در رقابت‌های جام حذفی اسپانیا ابراز رضایت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،زین‌الدین زیدان در پی پیروزی ۲ بر صفر شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش در خانه فوئنلابرادا دسته‌ سومی در دور رفت از مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا در تمجید از عملکرد بازیکنانش در این بازی گفت: از عملکرد شاگردانم خیلی خوشحالم و نتیجه مثبتی هم کسب کردیم. ما از همان ابتدای بازی جدیت و قدرت خود را به نمایش گذاشتیم. ما بازی را ۲ بر صفر بردیم، دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم و صبور بودیم تا در نیمه دوم به فضایی که به آن نیاز داریم، برسیم.

زیزو که در این بازی به بیشتر بازیکنان اصلی خود استراحت داده بود، تأکید کرد: جام حذفی اسپانیا، رقابت مهمی برای ما است. درست است که بازیکنانی که در این دیدار به میدان رفتند، پیش از این فرصت کمتری برای بازی کردن داشته‌اند، اما قدرت و آمادگی فیزیکی خود را تا آخرین لحظه به نمایش گذاشتند، این بدین معناست که آنها در هر دقیقه آماده بازی هستند. به دشواری تقویم بازی‌ها واقف هستیم، اما خودمان را برای آن آماده کرده‌ایم. در بازی بعدی هم باید در لالیگا به مصاف خیرونا برویم و سپس در لیگ قهرمانان با تاتنهام دیدار خواهیم کرد.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در خصوص اخراج خسوس وایخو در دقیقه ۸۹ در اولین بازی‌اش برای رئال مادرید، خاطرنشان کرد: وایخو خیلی جدی بازی کرد. چنین اتفاقاتی هم در جریان بازی می‌تواند رخ دهد. او یک کارت قرمز گرفت، اما بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

/تسنیم

پاسخی بگذارید