تاریخ: ۱۷:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
نام نویسنده: sobhan

  پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، علی رغم پیروزی تیمش مقابل آگسبورگ، از عملکرد شاگردانش انتقاد کرد.       به گزارش “مازنداسپرت“، ساعتی پیش بایرن مونیخ موفق شد در دربی منطقه باواریا در حالیکه نیمه اول ۱ بر ۰ به حریف خود آگسبورگ باخته بود، نتیجه را ۲ بر ۱ کرده و سه امتیاز […]

 

پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، علی رغم پیروزی تیمش مقابل آگسبورگ، از عملکرد شاگردانش انتقاد کرد.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، ساعتی پیش بایرن مونیخ موفق شد در دربی منطقه باواریا در حالیکه نیمه اول ۱ بر ۰ به حریف خود آگسبورگ باخته بود، نتیجه را ۲ بر ۱ کرده و سه امتیاز مسابقه را از آن خود کند.
بعد از این دیدار گواردیولا به خبرنگاران گفت:” می‌دانم بعد از بازی‌های ملی بازیکنانم خسته بودند اما هیچ عذری پذیرفته نیست. ما باید نود دقیقه بازی کنیم نه ۴۵ دقیقه. در نیمه اول وضعیت جسمانی بچه‌ها خوب نبود و خیلی کند و آهسته بازی می‌کردند؛ امیدوارم در آینده بهتر شوند. آگسبورگ خیلی خوب دفاع می‌کرد اما در نیمه دوم توانستیم فرصت‌های گلزنی متعددی خلق کنیم.”
مارکوس واین‌زیرل ،سرمربی آگسبورگ، هم گفت:” ما بیشتر از ۹۰ دقیقه بازی خوبی ارائه کردیم و عالی جنگیدیم و جاگیری‌های مناسبی هم داشتیم. همه چیز همانطوری که برنامه‌ریزی کرده بودیم پیش می‌رفت فقط زمان کم آوردیم. عملکردی که امروز به نمایش گذاشتیم خیلی خوب بود و می‌توانیم رویش حساب باز کنیم. سزاوار بود که لااقل یک امتیاز کسب کنیم زیرا شاگردانم خیلی تلاش کردند و من بعد از باخت برای یکایک آنها متاسف شدم.”

 

منبع:ورزش۳


 

 

 

 

پاسخی بگذارید