تاریخ: ۱۰:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته دهم لیگ برتر کابوس‌وارش با یک گل مغلوب پرسپولیس شد تا روند گل نزدن این تیم در لیگ برتر ادامه یابد!

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، آمار رسمی دربی ۸۵ در پایان بازی نشان از برتری پرسپولیس به لحاظ نتیجه و برتری نه چندان محسوس استقلال در مالکیت توپ داشت. همین آمار، موقعیت های خطرناک استقلال را با عدد ۳ نشان می داد.

حتی اگر در خوشبینانه ترین حالت ممکن هم تعداد موقعیت های استقلال را در شهرآورد ۳ فرض کنیم، باز هم باید گفت خلق تنها ۳ موقعیت در ۹۰ دقیقه آنقدر کم هست که بتوان از واژه فقر موقعیت خطرناک استفاده کرد. به خصوص که عجز این تیم در خلق موقعیت خطرناک مسبوق به سابقه است.

شفر دومین تجربه اش در لیگ برتر را پشت سر گذاشت. وی در اولین حضورش روی نیمکت آبی پوشان در لیگ برتر مقابل فولاد به تساوی بدون گل رضایت داد و حالا در دومین حضورش روی نیمکت این تیم در لیگ برتر با شکست یک بر صفر مواجه شد.

استقلال با شفر در لیگ برتر در مجموع دو بار به میدان رفته بدون آن که گلی زده باشد. اما از آن بدتر و ناامید کننده تر این است که آبی پوشان تحت رهبری شفر در ۱۸۰ دقیقه چیزی در حدود صفر موقعیت خطرناک ایجاد کرده است.

آبی پوشان که فصل خوبی را سپری نمی کنند و در پایان هفته دهم همچنان در رده های پایین جدول حضور دارند، به کم خطر ترین حال حاضر لیگ بدل شده اند تا جایی که دروازه بانان تیم های مقابل مقابل آنها چندان به زحمت نیفتند.

با در نظر گرفتن تعداد اندک گل های این تیم که هنوز به جمع انگشتان یک دست هم نرسیده، حکایت از بی خطر بودن استقلال شفر در لیگ برتر دارد.

/مهر

پاسخی بگذارید